2019-11-24

Antek Królikowski: Nigdy nie chciałem się ożenić

0

Aktor gościł w programie „Nasza Klasa”. Co mówił o relacjach z kobietami? Jak Antek Królikowski odnosił się do zawodu, który wykonuje? Czy pochodzenie z aktorskiej rodziny pomaga, czy przeszkadza w karierze? O co jeszcze pytały dzieci, które są gospodarzami produkcji Czwórki.

- Wygląda na przystojniaka-rozrabiaka, na którego dziewczyny leciały w szkole - w taki sposób o gościu programu wypowiedziała się jedna z uczestniczek „Naszej Klasy”. Obecność Antka Królikowskiego w szkolnej sali wzbudziła prawdziwy entuzjazm maluchów.

Uczniów zasiadających w ławkach bardzo interesowało, jak to jest być dzieckiem znanych rodziców. Co odpowiedział na tak postawione pytanie Antoni Królikowski? - To jest tak naprawdę bardzo męczące. Sława ma dużo fajnych sytuacji, ale też niefajnych. Nie wszystko jest takie wspaniałe i kolorowe - przyznał. Dodał, że co prawda teraz jest aktorem, ale nie wyklucza, że w przyszłości wyreżyseruje „większy film”.

Antoni Królikowski chętnie dzielił się spostrzeżeniami o swoim zawodzie. Oświadczył, że kobiety w aktorstwie mają trudniej niż mężczyźni. - Panie z wiekiem pewnych ról już nie zagrają. Facet z wiekiem bywa, że zyskuje. Ciężko jest porównywać aktorki z aktorami. Moi obydwoje rodzica są świetnymi artystami - stwierdził. Wskazał jednocześnie, że pozytywne w tej pracy jest swoiste cofanie się w czasie. Przytoczył tutaj przykład filmu „Bodo”, gdzie zagrał tytułową rolę wielkiego artysty międzywojnia. - Można przeżywać rzeczy niemożliwe w prawdziwym życiu - podkreślił syn Pawła Królikowskiego, jurora show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Małgorzaty Ostrowskiej.

W programie „Nasza Klasa” Antek Królikowski uchylił również rąbka tajemnicy dotyczącej jego relacji z płcią przeciwną. - Nie wyobrażam sobie życia bez miłości - akcentował. - Kocham swoją dziewczynę - dodał i zaznaczył, że nigdy nie chciał wejść w związek małżeński. Sfera uczuciowa, to nie jedyne osobiste sprawy, które interesowały dzieci. Jak odpowiedział na pytanie, dlaczego nie został dresiarzem i czy ma znajomych dresiarzy?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Janusz Chabior: Czy ja jestem aż taki przerażający?
Bartek Kasprzykowski: Aktorstwo to pielęgnowanie wyobraźni
Jerzy Bralczyk: Nie używam słowa „spoko”
Michał Wójcik: Koledzy „gotują mnie” na scenie
Edyta Herbuś: Mój chłopak jest o mnie zazdrosny
Krzysztof Ibisz: Lubię kobiety, które mają pasję
Paulina Gałązka: Dotyka mnie nierówność płac
Marcin Miller: Fanki? Moje ego jest podrasowane
Marcin Wójcik: Facet z humorem jest atrakcyjny
Mariusz Węgłowski: Tolerancja jest bardzo ważna
Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020