2019-10-27

Marcin Miller: Fanki? Moje ego jest podrasowane

0

Muzyk disco polo odpowiadał na pytania dzieci w programie „Nasza Klasa”. Wokalista grupy Boys na antenie Czwórki szczerze rozmawiał o hejcie w sieci, zazdrości w związku, a także współpracy ze Zbigniewem Wodeckim i ogromnej popularności. Czym Marcin Miller zaskoczył wymagających i bezkompromisowych uczniów?

Lider zespołu Boys jest doskonale znany dzieciom. Autor hitu „Jesteś szalona” wzbudził niemały entuzjazm wśród obecnych w szkolnej sali. Pochodzący z Mazur twórca, poza tym, że zajmuje się disco polo, ma wszechstronne zainteresowania muzyczne. Jaki jest jego ulubiony wokalista? - Pewnie Kamil Bednarek - stwierdził jeden z chłopców. Okazuje się, że… Zbigniew Wodecki. Jaki prywatnie jest wokalista? Dowiedzieliśmy się, że bardzo „porządnicki”. Jak zatem reaguje, gdy ktoś je w jego samochodzie? Ciekawych wątków nie brakowało. Czy był grzecznym dzieckiem? Czy zdarzały mu się jakieś występki? Czy chętnie uczestniczył w szkolnych akademiach?

- Jestem bardzo samokrytyczny. Głupio się czuję, gdy oglądam siebie. Nawet teledyski oglądam w samotności - wyznał Marcin Miller, odnosząc się do pytań o jego charakter. Dzieci bardzo interesowało, dlaczego zajął się muzyką disco polo. - Imałem się różnych zajęć, handlowałem. Pewnego dnia kolega wyszedł z wojska i na spotkaniu powiedział „Marcin, zakładamy zespół”. Miałem syntezator ze Szwecji, robiliśmy na nim cuda. Dzięki temu nagraliśmy pierwszą kasetę. Mogę wam poradzić. Jeśli coś robicie, róbcie to z pasją. Ludzie kochają szczerość, a ja jestem szczery do bólu - przyznał.

Jak się robi hity? - Teraz zupełnie inaczej niż kiedyś. „Jesteś szalona” powstała w 1997 roku, nie było wówczas social media. Gdyby wówczas był YouTube, to ta piosenka miałaby ze trzy miliardy odsłon - klarował wokalista. Jaki jest jego stosunek do mediów społecznościowych? Co w nich lubi, a co go irytuje? Co sądzi o hejcie w sieci?

Artysta zdradził w programie „Nasza Klasa”, jak powinno się pisać nazwę disco polo. Czym jego zdaniem ten gatunek różni się od tzw. muzyki chodnikowej? Jak lider grupy Boys odnosi się do osób, które gardzą i obrażają discopolowe środowisko? Czy zdarzają się ataki personalne?

Dzieci interesowało, czy tak popularna osoba, jak Marcin Miller, jest podrywana przez fanki na scenie? - Moje ego jest podrasowane. Cieszę się, że wciąż podobam się kobietom - odparł twórca przebojów. Jak reaguje na to jego żona? Czy w jego małżeństwie jest dużo zazdrości? Piosenkarz odpowiedział również na pytanie, kto jego zdaniem ma łatwiejsze życie, mężczyźni czy kobiety? Jakiej odpowiedzi udzielił gwiazdor disco polo? Czy były pytania, które wprawiły go w zakłopotanie?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Marcin Wójcik: Facet z humorem jest atrakcyjny
Mariusz Węgłowski: Tolerancja jest bardzo ważna
Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020