Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Transakcje za milion dolarów: Nowy Jork
poniedziałek-piątek 11:00
Transakcje za milion dolarów: Nowy JorkTrzej ambitni i przebojowi agenci handlu nieruchomościami zawierają wielomilionowe transakcje w tempie szybszym niż nowojorskie taksówki przemykają na czerwonym świetle.
STOP Drogówka
poniedziałek-czwartek i sobota 14:00
STOP DrogówkaW nerwowych sytuacjach wypadku drogowego ujawnia się nasz stosunek do prawa i do drugiego człowieka. Program relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. W każdym odcinku nowa wzruszająca historia.
Joker
poniedziałek-piątek 17:00
JokerKultowy teleturniej prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, w którym droga do głównej wygranej jest prosta. Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań z wiedzy ogólnej. Kto okaże się zwycięzcą, a kogo pokona trema?
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00
Gwiazdy KabaretuW realizowanym z udziałem publiczności show wystąpią takie znakomitości polskiej sceny komediowej jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem.
Galileo
sobota-niedziela 19:00
GalileoPasjonujący program popularnonaukowy dla całej rodziny, pełen wyjątkowych wiadomości podanych w atrakcyjnej formie. Ekscytujące zjawiska, miejsca i przedmioty. Poznaj odpowiedzi na najbardziej niezwykłe pytania.
Dragons' Den - jak zostać milionerem
poniedziałek 24:00
Dragons' Den - jak zostać milioneremDrobni i początkujący przedsiębiorcy oraz wynalazcy otrzymują szansę zaprezentowania swojego pomysłu piątce doświadczonych biznesmenów. Jeśli pomysł uznają za dobry, gotowi są wesprzeć go finansowo.
Czysta chata
poniedziałek-piątek 10:00
Czysta chataNiestrudzona Niecy Nash wraz z ekipą specjalistów śpieszy na odsiecz domom pogrążonym w chaosie i pękającym w szwach od niepotrzebnych gratów. Co zrobić z zatłoczonym i oszpeconym mieszkaniem?
© TV4 2019