Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając przeciwności, ograniczenia i słabości - stały się inspiracją i wsparciem dla innych. Sylwetki bohaterów poznamy podczas ich ulubionych zajęć.
STOP Drogówka
niedziela 18:00
STOP DrogówkaW nerwowych sytuacjach wypadku drogowego ujawnia się nasz stosunek do prawa i do drugiego człowieka. Program relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
poniedziałek-piątek 13:00 i 13:30
Sędzia JudyJeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych sądowych show na świecie, mający na koncie trzy nagrody Emmy oraz 25 nominacji. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:05
Nasz nowy domProgram daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. W każdym odcinku nowa wzruszająca historia.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaJak poradzą sobie znani i lubiani, gdy staną naprzeciw żądnych wiedzy małolatów? Popularne postaci zostaną wywołane do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą: dziennikarze Joanna Górska i Wojciech Olszański oraz specjaliści Anna Szlęzak i Piotr Cielecki.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00 i 21:00
Gwiazdy KabaretuNowy, piąty już sezon jednego z najchętniej oglądanych show kabaretowych w Polsce. Wystąpi m.in. Marcin Daniec, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Ewa Błachnio.
Galileo
niedziela 19:00
GalileoPasjonujący program popularnonaukowy dla całej rodziny, pełen ciekawych wiadomości podanych w atrakcyjnej formie. Ekscytujące zjawiska, miejsca i przedmioty. Poznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania.