Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając przeciwności, ograniczenia i słabości - stały się inspiracją i wsparciem dla innych. Sylwetki bohaterów poznamy podczas ich ulubionych zajęć.
STOP Drogówka
poniedziałek-piątek 13:25
STOP DrogówkaW nerwowych sytuacjach wypadku drogowego ujawnia się nasz stosunek do prawa i do drugiego człowieka. Program relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych sądowych show na świecie, mający na koncie trzy nagrody Emmy oraz 25 nominacji. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Ninja Warrior Polska
sobota 20:00
Ninja Warrior PolskaUczestnicy mierzą się z legendarnym torem, który sprawdza determinację w dążeniu do celu! Kto zdobędzie Górę Midoriyama?
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaJak poradzą sobie znani i lubiani, gdy staną naprzeciw żądnych wiedzy małolatów? Popularne postaci zostaną wywołane do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00
Gwiazdy KabaretuNowy, piąty już sezon jednego z najchętniej oglądanych show kabaretowych w Polsce. Wystąpi m.in. Marcin Daniec, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Ewa Błachnio.
Galileo
sobota-niedziela 19:00
GalileoPasjonujący program popularnonaukowy dla całej rodziny, pełen wyjątkowych wiadomości podanych w atrakcyjnej formie. Ekscytujące zjawiska, miejsca i przedmioty. Poznaj odpowiedzi na najbardziej niezwykłe pytania.