Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając przeciwności, ograniczenia i słabości - stały się inspiracją i wsparciem dla innych. Sylwetki bohaterów poznamy podczas ich ulubionych zajęć.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z 10 odcinków inna para gwiazd wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”. Występują m.in.: Michał Wiśniewski z córką Fabienne, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović oraz Marcin Miller.
STOP Drogówka
poniedziałek-piątek 13:55 i 14:55 oraz sobota 14:55 i 15:55
STOP DrogówkaW nerwowych sytuacjach wypadku drogowego ujawnia się nasz stosunek do prawa i do drugiego człowieka. Program relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
poniedziałek-czwartek 11:55 i 12:25
Sędzia JudyJeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych sądowych show na świecie, mający na koncie trzy nagrody Emmy oraz 25 nominacji. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom. W każdym odcinku nowa wzruszająca historia.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaJak poradzą sobie znani i lubiani, gdy staną naprzeciw żądnych wiedzy małolatów? Popularne postaci zostaną wywołane do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu. Liczy się zarówno poczucie humoru, jak i osobowość pretendujących do miana Mistrza Dowcipu.
Łowcy skarbów.<br>Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy i dealerzy antyków, designu oraz przedmiotów użytkowych i rzadkich licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez uczestników.
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą: dziennikarze Joanna Górska i Wojciech Olszański oraz specjaliści Anna Szlęzak i Piotr Cielecki.
Hardkorowy lombard
poniedziałek-piątek od 10:50
Hardkorowy lombardProgram o emocjonującej pracy w lombardzie charyzmatycznej amerykańskiej rodziny. Zobacz jak dziwne przedmioty mogą przynieść do lombardu najbardziej zdesperowani klienci.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00 i 21:00
Gwiazdy KabaretuNowy, piąty już sezon jednego z najchętniej oglądanych show kabaretowych w Polsce. Wystąpi m.in. Marcin Daniec, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Ewa Błachnio.
Galileo
niedziela 19:00
GalileoPasjonujący program popularnonaukowy dla całej rodziny, pełen ciekawych wiadomości podanych w atrakcyjnej formie. Ekscytujące zjawiska, miejsca i przedmioty. Poznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania.