News
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 129: Różnorodność stylów - tv4.pl
Niczym w muzyce bogactwo repertuarów i gatunków prezentują najlepsi artyści 10. sezonu programu „Gwiazdy Kabaretu”. W 129. odcinku Kabaret Rewers, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Trzecia Strona Medalu podsumowują kolejną serię show Czwórki. W roli niezastąpionego dyrygenta Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet.
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 128: Między nami mężczyznami - tv4.pl
O czym rozmawiają mężczyźni, kiedy nie ma w towarzystwie kobiet? Po raz pierwszy na scenie Czwórki - Kabaret Trzecia Strona Medalu, który w 128. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” prezentuje męskie pogawędki. Wyjątkowe show prowadzi lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą artystki z GLAM Quartet, zapewniając odpowiednią oprawę muzyczną.
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 127: Jak przetrwać w Polsce? - tv4.pl
Trudne czasy powodują powstawanie specjalnych sposobów na przetrwanie. Swoje triki na życie w polskiej rzeczywistości prezentuje Kabaret Czwarta Fala w 127. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”. Co może zaskoczyć widzów Czwórki? Gospodarzem show jest lider Kabaretu Młodych Panów Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i oprawą muzyczną towarzyszą artystki z GLAM Quartet.
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 126: Mistrzowie dyplomacji - tv4.pl
Jak mówić, aby nie powiedzieć - mistrzowie dyplomacji z Kabaretu Rewers prezentują premierowe skecze na scenie Czwórki! Co może zaskoczyć widzów w 126. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”? Gospodarzem jest niezawodny lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu z humorem i wyjątkową oprawą muzyczną towarzyszą artystki z GLAM Quartet.
Wideo więcej >
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
STOP Drogówka
sobota 12:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
SEZON 7
Love Island. Wyspa miłościNajgorętszy randkowy reality show, który podbija serca widzów na całym świecie, zadebiutował na antenie Czwórki.
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Hardkorowy lombard
poniedziałek-piątek od 10:50
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 8:35 i 9:35
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
poniedziałek-piątek 21:00
FarmaProgram reality show, w którym uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali.