News
Para do gara - odcinek 20: Ciupaga, czapka i ciąża w finale - tv4.pl
W ostatnim odcinku pierwszego sezonu programu pary mierzą się z paprykarzem cielęcym. Do niego serwują placki ziemniaczane. Zadanie tylko z pozoru wydaje się proste, bo przepis jest skomplikowany, a uczestniczki muszą przekazać go swoim partnerom z pamięci. Czy dają radę ze wszystkim na czas? „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Para do gara - odcinek 19: Kaczka nie najwyższych lotów - tv4.pl
Klasyk francuskiej kuchni w wykonaniu amatorów może być wyzwaniem dla kubków smakowych. Odcinek obfitujący we wpadki, nieoczekiwane wydarzenia i komiczne komentarze. Jedyna okazja, żeby zobaczyć szefa kuchni z mopem! Jak idzie mu sprzątanie, a jak uczestnikom gotowanie?„Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Para do gara: W menu kaczka i paprykarz, czyli będzie ostro! - tv4.pl
W ostatnich odcinkach sezonu każda z par ma inną strategię na wygraną w programie. Będzie krzyk i spokój, metoda na wyczucie i na siłę, ale też działania przypadkowe i dowolne podejście do przepisu. Który z duetów najlepiej poradzi sobie z zadaniem, które wyznaczy im Mateusz Gessler? „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Para do gara - odcinek 18: Wysokie noty za dobre chęci - tv4.pl
Francuska finezja kontra chłopskie żarcie, czyli próba dorównania mistrzowi kuchni. Mateusz Gessler ma dla par zadanie przygotowania bryzola na podstawie odświeżonego przepisu z czasów PRL. Która z par najlepiej radzi sobie nie tylko z gotowaniem, ale i komunikacją? „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Wideo
Sonda
W programie „Para do gara” najbardziej lubię:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
The Real Housewives. Żony Warszawy
 
The Real Housewives. Żony WarszawyWielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu.
STOP Drogówka
niedziela po 24:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
 
Para do gara. Ona mówi, on gotujeZabawny program kulinarny pełen gorących emocji z Mateuszem Gesslerem w roli prowadzącego show.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
SEZON 9
Love Island. Wyspa miłościRandkowe reality show, które podbija serca widzów na całym świecie. Za nami dziewięć edycji pełnego emocji programu!
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Jesteśmy dla dzieci
sobota 11:00
Jesteśmy dla dzieciCotygodniowe historie podopiecznych Fundacji Polsat, a także efekty i wpływ działań programu na ich życie.
Hardkorowy lombard
 
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
 
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 9:00 i 10:00
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
 
FarmaReality show, w którym uczestnicy muszą przetrwać w warunkach, jakich do tej pory jeszcze nie znali.