News
Para do gara - odcinek 10: Lekcja języka obcego i zaufania - tv4.pl
Jak się wymawia gnocchi? Rozważają, gotując je, trzej uczestnicy programu. Jak z trudnym zadaniem przyrządzenia z pamięci nowej potrawy i to nie własnymi rękami radzą sobie Karolina, Kasia i Iza? Czy dania ich partnerów zasługują na pochwałę w teście w ciemno i w ocenie Mateusza Gesslera? „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Para do gara - odcinek 9: Nerwy i krew kontra śpiewanie - tv4.pl
Mateusz Gessler stawia przed uczestnikami zadanie ugotowania sandacza z dodatkami. Jak trzy drużyny radzą sobie z zapamiętywaniem przepisu, przekazywaniem go prosto do ucha kucharza i testem smaku tego, co ugotują? Zobacz, jak panowie znoszą stres działania pod presją czasu i partnerek. „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Para do gara: Niestereotypowi i drapieżni bohaterowie show - tv4.pl
Uczestnicy mierzą się z ciekawymi przepisami i tym, jak przekazać je z pamięci. W 9. odcinku do przygotowania sandacz w sosie chrzanowym, a w 10. kotlet jagnięcy. Wśród bohaterów zmagań małżeństwo, które prężnie działa na TikToku i na scenie disco polo. Nowe odcinki „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Para do gara - odcinek 8: Twardy, słodki i sprawiedliwy - tv4.pl
Mateusz Gessler prawi komplementy sam sobie, bo daniom uczestników nie może... Pary z Konina, Wrocławia i Kępia Zależajskiego mierzą się z klasyczną potrawą. Kto gotuje najlepszy obiad, a która z pań nie potrafi przełknąć żadnego z posiłków? Zwycięzca odcinka zaskakuje nawet szefa kuchni! „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.
Wideo
Sonda
W programie „Para do gara” najbardziej lubię:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
STOP Drogówka
sobota 12:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
sobota-niedziela 17:00
Para do gara. Ona mówi, on gotujeZabawny program kulinarny pełen gorących emocji z Mateuszem Gesslerem w roli prowadzącego show.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
poniedziałek-piątek i niedziela 21:00
Love Island. Wyspa miłościNajgorętszy randkowy reality show, który podbija serca widzów na całym świecie, zadebiutował na antenie Czwórki.
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Hardkorowy lombard
poniedziałek-piątek od 10:50
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 8:35 i 9:35
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
 
FarmaReality show, w którym uczestnicy muszą przetrwać w warunkach, jakich do tej pory jeszcze nie znali.