News
Łowcy skarbów. Kto da więcej: Nietuzinkowe cacka - tv4.pl
Wyjątkowe przedmioty z duszą, interesujące ekspertyzy i wciągające licytacje w Czwórce. Zestaw jesionowych mebli, kufel, zegar ścienny oraz kamionkowy dzban to unikaty prezentowane w odcinku emitowanym 25 maja. U kogo z ekspertów mogą wzbudzić największe emocje? Co zachwyca prowadzącego program „Łowcy skarbów. Kto da więcej” Pawła Orleańskiego?
Łowcy skarbów. Kto da więcej: Coś niespotykanego - tv4.pl
Świat miłośników unikatów, perełek sztuki, wnikliwych ekspertyz i licytacji w Czwórce. W odcinku programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej” emitowanym 24 maja do zdobycia szachy wietnamskie, obraz z kwiatami, wazon i zestaw sztućców. Który z przedmiotów skrywa najciekawszą historię? Co najbardziej urzeka prowadzącego, Pawła Orleańskiego?
Łowcy skarbów. Kto da więcej: Pociąg do unikatów - tv4.pl
Niczym zawiadowca stacji Paweł Orleański prezentuje w odcinku emitowanym 23 maja pełne uroku lampy kolejowe. Ponadto możemy zobaczyć samowar, grę „Mastermind” oraz książkę „Piłsudski na Syberii”. Ile są warte te precjoza? Jak przebiegają ekspertyzy? Które znajdą nowy dom u miłośników antyków i znawców sztuki? Oglądaj program „Łowcy skarbów. Kto da więcej” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce!
Łowcy skarbów. Kto da więcej: Ile to jest warte? - tv4.pl
Emocjonujące licytacje i wnikliwe ekspertyzy unikatów w telewizyjnym domu aukcyjnym. Jak bardzo wartościowe przedmioty trafiają do programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej”? Dowiedz się więcej o zestawie szkła i porcelany w odcinku emitowanym 18 maja. Zobacz ciekawe lampy i świecący stolik. Jaką mają historię? Które z perełek i dlaczego zachwycają prowadzącego Pawła Orleańskiego?
Odcinki
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
STOP Drogówka
sobota 12:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
SEZON 7
Love Island. Wyspa miłościNajgorętszy randkowy reality show, który podbija serca widzów na całym świecie, zadebiutował na antenie Czwórki.
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Hardkorowy lombard
poniedziałek-piątek od 10:50
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 8:35 i 9:35
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
poniedziałek-piątek 21:00
FarmaProgram reality show, w którym uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali.