Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Święty
poniedziałek-czwartek 20:00
ŚwiętyKomedia obyczajowa, której głównym bohaterem jest legenda policji Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski). Podejmuje się on nowej misji - sołtysa i szeryfa zarazem, a jego głównym antagonistą jest wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz).
Sprawiedliwi<br> - Wydział Kryminalny
poniedziałek-czwartek 20:30
Sprawiedliwi
- Wydział Kryminalny
Serial kryminalny o losach policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Miejskiej we Wrocławiu oraz rozwiązywanych przez nich zagadkach. Piątka wybitnych śledczych tworzy skuteczną drużynę w walce z przestępczością.
Septagon
SeptagonOryginalny polski format, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Serial opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach. Najlepsza agencja detektywistyczna wchodzi do gry. Śledztwa, pościgi, zagadki kryminalne i… miłość.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 19.00
Policjantki i PolicjanciSerial obyczajowy o dwóch oddziałach patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie zaułki, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety - odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, aby poznać mroczną rzeczywistość.
Miłość na zakręcie
Miłość na zakręcieSerial w którym nie zabraknie wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. Główna bohaterka, Jowita, doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, po śmierci męża zmuszona jest wybierać między uczelnią, a prowadzeniem centrum samochodowego.
Gabinet numer 5
Gabinet numer 5W miejscowości Bolesna życie toczy się wokół miejscowej przychodni zdrowia. Każda z postaci skrywa jakąś tajemnicę i drugą twarz, która często okazuje się nie do końca prawdziwa. W miarę rozwoju fabuły i odkrywania kolejnych kart wydarzenia nabierają nowych znaczeń.
© TV4 2020