Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Z miłości do dziecka
poniedziałek-piątek 14:55
Z miłości do dzieckaHistoria rodzin z różnych światów, których losy splotły się za sprawą małego chłopca. Wielki hit w Ameryce Południowej, teraz na antenie Czwórki. Ten serial nikogo nie pozostawia obojętnym i skłania do przemyśleń nad istotą rodzicielskiej miłości oraz oddania.
Ucho prezesa
środa-czwartek 01:15
Ucho prezesaSerial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez Roberta Górskiego, odtwórcę głównej roli - Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.
Święty
poniedziałek-czwartek 20:00
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli sołtysa wsi Uroczysko - Mikołaja Białacha, Michałem Milowiczem jako lokalny biznesmen Krzysztof Kordas, Saszą Reznikowem - księdzem i jego gosposią, którą gra Jolanta Niedźwiecka.
Sprawiedliwi<br> - Wydział Kryminalny
poniedziałek-czwartek 20:30
Sprawiedliwi
- Wydział Kryminalny
Serial opowiadający o życiu i pracy znakomitych śledczych z wrocławskiego wydziału kryminalnego pod kierownictwem charyzmatycznego naczelnika Kubisa, w którego rolę wciela się Marek Włodarczyk.
Septagon
 
SeptagonOryginalny polski format, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Serial opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach. Najlepsza agencja detektywistyczna wchodzi do gry. Śledztwa, pościgi, zagadki kryminalne i… miłość.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 19:00
Policjantki i PolicjanciSerial o funkcjonariuszkach i funkcjonariuszach patrolujących ulice Wrocławia to prawdziwy fenomen, który od jesieni 2014 roku przyciąga widzów Czwórki dzięki bohaterom, których po prostu nie da się nie lubić.
Nowe Sekrety Sąsiadów
piątek 17:00
Nowe Sekrety SąsiadówCała prawda o tajemnicach lokatorów. Dlaczego niektórzy nie odpowiadają na „dzień dobry”? Czy spokojny z pozoru pan z klatki obok, to w istocie herszt z półświatka? Co tak naprawdę wiemy o ludziach którzy żyją obok?
Kochane pieniądze
poniedziałek - czwartek 18:00
Kochane pieniądzeMówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one. Podobno rządzą światem i gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nie.