Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Z miłości do dziecka
 
Z miłości do dzieckaHistoria rodzin z różnych światów, których losy splotły się za sprawą małego chłopca. Wielki hit w Ameryce Południowej, teraz na antenie Czwórki. Ten serial nikogo nie pozostawia obojętnym i skłania do przemyśleń nad istotą rodzicielskiej miłości oraz oddania.
Wikingowie
poniedziałek-czwartek po 23:30
WikingowieOpowieść o dziejach legendarnych skandynawskich wojowników, która zafascynowała miliony widzów na całym świecie, zrealizowana z epickim rozmachem, pełna akcji, emocji i intryg.
Ucho prezesa
środa-czwartek 01:15
Ucho prezesaSerial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez Roberta Górskiego, odtwórcę głównej roli - Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.
Troje pod przykrywką
piątek 21:00
Troje pod przykrywkąKomedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Dwaj śmieciarze przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa, gdzie poznają oficer operacyjną, z którą przeprowadzają wiele brawurowych i szalonych misji.
Święty
poniedziałek-czwartek 20:00
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli sołtysa wsi Uroczysko - Mikołaja Białacha, Michałem Milowiczem jako lokalny biznesmen Krzysztof Kordas, Saszą Reznikowem - księdzem i jego gosposią, którą gra Jolanta Niedźwiecka.
Sprawiedliwi<br> - Wydział Kryminalny
poniedziałek-czwartek 20:30
Sprawiedliwi
- Wydział Kryminalny
Serial opowiadający o życiu i pracy znakomitych śledczych z wrocławskiego wydziału kryminalnego pod kierownictwem charyzmatycznego naczelnika Kubisa, w którego rolę wciela się Marek Włodarczyk.
Septagon
 
SeptagonOryginalny polski format, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Serial opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach. Najlepsza agencja detektywistyczna wchodzi do gry. Śledztwa, pościgi, zagadki kryminalne i… miłość.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 19:00
Policjantki i PolicjanciSerial o funkcjonariuszkach i funkcjonariuszach patrolujących ulice Wrocławia to prawdziwy fenomen, który od jesieni 2014 roku przyciąga widzów Czwórki dzięki bohaterom, których po prostu nie da się nie lubić.
Paulina
 
PaulinaEmitowany w 125 krajach na świecie przebój dostępny także w Polsce. Popularny serial, określany nawet mianem „królowej ratingów”. Jaka naprawdę jest kobieta, w którą wciela się Gabriela Spanic? Czy jest w niej więcej Pauliny, czy Paoli?
Obserwowani
 
ObserwowaniJeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat. Pytania, które prześladują bohaterów serialu „Obserwowani”, przyprawiły o gęsią skórkę miliony widzów, których przykuł do ekranu brytyjski hit. Fabuła nie tylko wciąga bez reszty, ale też zmienia spojrzenie na świat
Nowe Sekrety Sąsiadów
 
Nowe Sekrety SąsiadówCała prawda o tajemnicach lokatorów. Dlaczego niektórzy nie odpowiadają na „dzień dobry”? Czy spokojny z pozoru pan z klatki obok, to w istocie herszt z półświatka? Co tak naprawdę wiemy o ludziach którzy żyją obok?
Miłość na zakręcie
 
Miłość na zakręcieSerial w którym nie zabraknie wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. Główna bohaterka, Jowita, doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, po śmierci męża zmuszona jest wybierać między uczelnią, a prowadzeniem centrum samochodowego.
Kochane pieniądze
poniedziałek-czwartek 18:00
Kochane pieniądzeMówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one. Podobno rządzą światem i gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nie.
Gabinet numer 5
 
Gabinet numer 5W miejscowości Bolesna życie toczy się wokół miejscowej przychodni zdrowia. Każda z postaci skrywa jakąś tajemnicę i drugą twarz, która często okazuje się nie do końca prawdziwa. W miarę rozwoju fabuły i odkrywania kolejnych kart wydarzenia nabierają nowych znaczeń.