Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Z miłości do dziecka
 
Z miłości do dzieckaHistoria rodzin z różnych światów, których losy splotły się za sprawą małego chłopca. Wielki hit w Ameryce Południowej, teraz na antenie Czwórki. Ten serial nikogo nie pozostawia obojętnym i skłania do przemyśleń nad istotą rodzicielskiej miłości oraz oddania.
Ucho prezesa
 
Ucho prezesaSerial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez Roberta Górskiego, odtwórcę głównej roli - Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.
Troje pod przykrywką
 
Troje pod przykrywkąKomedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Dwaj śmieciarze przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa, gdzie poznają oficer operacyjną, z którą przeprowadzają wiele brawurowych i szalonych misji.
Święty
 
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli sołtysa wsi Uroczysko - Mikołaja Białacha, Michałem Milowiczem jako lokalny biznesmen Krzysztof Kordas, Saszą Reznikowem - księdzem i jego gosposią, którą gra Jolanta Niedźwiecka.
Sprawiedliwi<br> - Wydział Kryminalny
poniedziałek-czwartek 20:00
Sprawiedliwi
- Wydział Kryminalny
Serial opowiadający o życiu i pracy znakomitych śledczych z wrocławskiego wydziału kryminalnego pod kierownictwem charyzmatycznego naczelnika Kubisa, w którego rolę wciela się Marek Włodarczyk.
Śmierć na 1000 sposobów
środa-piątek po 1:00
Śmierć na 1000 sposobówSerial przedstawia prawdziwe nieszczęśliwe wypadki. Produkcji towarzyszy sarkastyczna narracja i wypowiedzi ekspertów: chirurgów, patologów i innych specjalistów, którzy opisują każdy przypadek i przebieg zdarzenia niechybnie prowadzący do śmierci.
Septagon
 
SeptagonOryginalny polski format, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Serial opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach. Najlepsza agencja detektywistyczna wchodzi do gry. Śledztwa, pościgi, zagadki kryminalne i… miłość.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 19:00
Policjantki i PolicjanciSerial o funkcjonariuszkach i funkcjonariuszach patrolujących ulice Wrocławia to prawdziwy fenomen, który od jesieni 2014 roku przyciąga widzów Czwórki dzięki bohaterom, których po prostu nie da się nie lubić.
Pierścionek z rubinem
 
Pierścionek z rubinemHistoria przyrodnich sióstr, których życie radykalnie zmienia wypadek samochodowy. Samolubna i nieobliczalna Jana zaczyna podszywać się pod empatyczną i pracowitą Anię. Czy prawda wyjdzie na jaw?
Obserwowani
 
ObserwowaniJeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat. Pytania, które prześladują bohaterów serialu „Obserwowani”, przyprawiły o gęsią skórkę miliony widzów, których przykuł do ekranu brytyjski hit. Fabuła nie tylko wciąga bez reszty, ale też zmienia spojrzenie na świat
Nowe Sekrety Sąsiadów
 
Nowe Sekrety SąsiadówCała prawda o tajemnicach lokatorów. Dlaczego niektórzy nie odpowiadają na „dzień dobry”? Czy spokojny z pozoru pan z klatki obok, to w istocie herszt z półświatka? Co tak naprawdę wiemy o ludziach którzy żyją obok?
Miłość na zakręcie
 
Miłość na zakręcieSerial w którym nie zabraknie wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych. Główna bohaterka, Jowita, doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, po śmierci męża zmuszona jest wybierać między uczelnią, a prowadzeniem centrum samochodowego.
Kochane pieniądze
poniedziałek-piątek 9:50
Kochane pieniądzeMówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one. Podobno rządzą światem i gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nie.
Instrukcja kochania
 
Instrukcja kochaniaAnka prowadzi vloga o miłości oraz agencję, która pomaga dokonywać właściwych miłosnych wyborów. Pomagają jej Majka, Nina i Adek. Jest się z czego pośmiać, jest się czym wzruszać i jest się nad czym zamyślić.
Gabinet numer 5
 
Gabinet numer 5W miejscowości Bolesna życie toczy się wokół miejscowej przychodni zdrowia. Każda z postaci skrywa jakąś tajemnicę i drugą twarz, która często okazuje się nie do końca prawdziwa. W miarę rozwoju fabuły i odkrywania kolejnych kart wydarzenia nabierają nowych znaczeń.
Agenci. Biuro detektywistyczne
 
Agenci. Biuro detektywistyczneSerial o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną. Rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.