Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Światło twoich oczu
poniedziałek-piątek 16:55
Światło twoich oczuLuis Ocaranza oczekuje narodzin syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona Prudencia nosi pod sercem córeczkę. Dziewczynka rodzi się tak słaba, że zostaje uznana za martwą.
Sprawiedliwi<br> - Wydział Kryminalny
poniedziałek-czwartek 20:00
Sprawiedliwi
- Wydział Kryminalny
Serial kryminalny o losach policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Miejskiej we Wrocławiu oraz rozwiązywanych przez nich zagadkach. Piątka wybitnych śledczych tworzy skuteczną drużynę w walce z przestępczością.
Śmierć na 1000 sposobów
poniedziałek 21:00
Śmierć na 1000 sposobówSerial przedstawia prawdziwe nieszczęśliwe wypadki. Produkcji towarzyszy sarkastyczna narracja i wypowiedzi ekspertów: chirurgów, patologów i innych specjalistów, którzy opisują każdy przypadek i przebieg zdarzenia niechybnie prowadzący do śmierci.
Septagon
wtorek-piątek 18:00
SeptagonOryginalny polski format, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Serial opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach. Najlepsza agencja detektywistyczna wchodzi do gry. Śledztwa, pościgi, zagadki kryminalne i… miłość.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 19.00
Policjantki i PolicjanciSerial obyczajowy o dwóch oddziałach patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie zaułki, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety - odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, aby poznać mroczną rzeczywistość.
Paulina
PaulinaEmitowany w 125 krajach na świecie przebój dostępny także w Polsce. Popularny serial, określany nawet mianem „królowej ratingów”. Jaka naprawdę jest kobieta, w którą wciela się Gabriela Spanic? Czy jest w niej więcej Pauliny, czy Paoli?
Oko za oko
środa-piątek 21:00
Oko za okoGdy bliscy sobie ludzie znajdą się po przeciwnych stronach barykady, emocje aż kipią, a walka może stać się wyjątkowo zacięta. Zawodowe i uczuciowe perypetie czworga warszawskich prawników oraz kryminalne zagadki, jakimi się zajmują.
Nokaut
poniedziałek 18:00
NokautProdukcja o pracownikach firmy telemarketingowej i ich klientach. W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego sprzedawców przeplatane są barwnymi, pełnymi emocji historiami potencjalnych nabywców...
Maria z przedmieścia
poniedziałek-piątek 16:00
Maria z przedmieściaLatynoski hit sprzed lat znów budzi emocje! Mieszkanka slumsów Maria marzy o wielkiej miłości i księciu z bajki. W jej snach ma on twarz przystojnego młodego człowieka, którego widziała kilka razy na ulicy. Co się stanie, gdy się spotkają?
Detektywi w akcji
poniedziałek-piątek 12:00
Detektywi w akcjiSerial o agencji detektywistycznej Septagon, pełen kryminalnych zagadek, wymagających do rozwiązania wyjątkowych umiejętności. W każdym odcinku czekają nas zawiłe sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa i zaskakujące rozstrzygnięcia.
© TV4 2019