O serialu

Serial o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną. Rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

 

Adek (Konrad Skolimowski) - świeżo upieczony licencjonowany detektyw - orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może jej nigdy więcej nie zobaczyć. Postanawia wziąć spawy w swoje ręce i rozpoczyna prywatne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki jego siostry. Wkrótce odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę, więc łączą siły, aby wspólnie odkryć tajemnicę Anki.

 

Zakładają we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów prowadzą to prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej.

Wideo