O serialu

Serial kryminalny o losach policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Komendy Miejskiej we Wrocławiu oraz rozwiązywanych przez nich zagadkach. Piątka wybitnych śledczych tworzy skuteczną drużynę w walce z przestępczością.

 

W nowych odcinkach serialu Kubisa (Marek Włodarczyk) , Dagę (Magdalena Margulewicz) i Wojtalę (Sasza Reznikow) niepokoić będzie dziwne zachowanie Jawora (Michał Kitliński). Jaką tajemnicę ukrywa przed nimi podkomisarz? Tęskni za Kingą i synkiem czy ma jakieś kłopoty? Czy ma to związek ze stroną internetową o tematyce medycznej, którą na jego monitorze podejrzy Górska? Zazdrość Kubisa o żonę ustąpi poczuciu winy, po tym jak został zdemaskowany, gdy śledząc Wandę (Aldona Struzik) zapisał się na zajęcia zumby, gdzie wraz z Kopczykiem zostali uznani za parę gejów. Kopczyk (Dariusz Siastacz) , przejęty jego problemami i zakłopotany, że jego pomysł pogrążył Kubisa, podsunie mu niezawodny sposób jak udobruchać małżonkę, ale sielanka nie potrwa zbyt długo… Kubis wyrzucony z domu będzie musiał szukać schronienia pod jego dachem. Kopczyk okaże duże wsparcie, zwłaszcza, że sam – choć nikomu się do tego nie przyzna – będzie czuł się samotny po wyjeździe Oli Latoszek (Gabriela Oberbek) za granicę. Nieoczekiwanie Ola pojawi się na komendzie . Powód jej niespodziewanego przyjazdu nie będzie do końca jasny, podobnie jak relacje, które łączą ją z mężczyzną, który wciąż będzie do niej wydzwaniał.

Janusz Wojtala (Sasza Reznikow) zacznie się uczyć angielskiego. Jawor będzie sceptyczny co do przydatności angielskiego w życiu Wojtali, ale kiedy pozna skrywany powód nagłego zapału współlokatora do nauki języka będzie pod wrażeniem. Bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie przeniosą się do nowego lokum, które znajdzie im Lilka (Agata Skórska). Staszek postanowi przeprowadzić się na nowe mieszkanie z całym swoim skromnym dobytkiem, w tym pamiątkami, które najpierw będzie musiał odzyskać od byłej narzeczonej, która wyrzuciła go z domu.

Agata Wach (Anna Tomaszewska) uwierzy, że jej wysiłki, by nakłonić matkę, by zaczęła umawiać się na randki, nie pójdą na marne, kiedy Paulina (Kamila Ścibiorek) umówi się „w realu” z kandydatem jakiego znalazła dla niej w internecie. Zupełnie jednak nie będzie się domyślać powodu, dla którego matka zdecyduje się na to spotkanie. Pośrednio pomysł Agaty zatoczy nawet szersze kręgi – czy pod wpływem ironicznej uwagi Wach Prokurator Jagiełło (Przemysław Kapsa) na serio zainteresuje się… aplikacją randkową?

Kuba Walczak (Michał Mrozek) znów będzie musiał zmierzyć się z przeszłością, którą uważał za zamknięty rozdział w swoim życiu. Powrócą dawne emocje, z którymi nie od razu będzie potrafił sobie poradzić.

Posterunkowy Janusz Wojtala poczuje że los się do niego uśmiechnął. Czy to będzie wielka miłość? Jedno jest pewne – jak wszystkie wydarzenia w życiu Wojtali, także i to szybko da się Jaworowi we znaki. W dodatku Tomek odkryje coś, co bardzo mu się nie spodoba… Bolek Kowalski (Tomasz Radawiec) i Julia Pakulska (Magda Szczerbowska)będą pochłonięci swoim wspólnym projektem badawczym, czyli… „farmą trupów”. Niestety szybko okaże się on bardziej kłopotliwy niż im się wydaje, a chwilami wręcz niebezpieczny… Gdy rozniosą się plotki o ekscesach „szalonych naukowców” i rozpęta się afera na całe województwo, Bolo trafi też na dywanik u Kubisa, ale czy cokolwiek będzie w stanie osłabić jego entuzjazm dla nowatorskiego przedsięwzięcia, w które zaangażowała go piękna Julia?Zobacz więcej
Wideo
Komentarze
© TV4 2020