News
Love Island. Wyspa miłości - edycja 8, odcinek 24 - tv4.pl
Co się miało wydarzyć w Casa Amor, już się wydarzyło. Teraz czas na konsekwencje! Decyzją pięciu singielek z 8. edycją randkowego reality show pożegnał się Bartek S. Strażak dostał już drugi cios, po wiadomości o rozstaniu od „Lori”. Adam i Rafał zakładali, że to oni są największymi wygranymi projektu, choć nagle... zaczęli mieć wątpliwości. Dopiero powrót do willi może być momentem prawdy i odpowiedzią, w której relacji coś się zaczyna, a gdzie kończy. Takie są zasady „Love Island. Wyspa miłości”.
Marta i Kamil pokazują życie po programie Love Island - tv4.pl
Uczestnicy siódmej edycji randkowego reality show prywatnie. Zobacz materiał wideo! Marta Kowalska i Kamil Al-Temimi zapraszają widzów do siebie i pokazują, co dzieje się u nich po powrocie z Hiszpanii. Zakochani wspominają pobyt w willi oraz zdradzają plany na przyszłość. Oglądaj dziewiąty odcinek „Love Island #życiepoprogramie”!
Love Island. Wyspa miłości - edycja 8, odcinek 23 - tv4.pl
W teście stabilności relacji emocje biorą górę. Nie każdy umie się obronić. Dla kogo Casa Amor to wykorzystana druga szansa w 8. edycji randkowego reality show, a kto może czuć się zdezorientowany i poturbowany? „Lori” stanęła w obliczu wyzwania, Weronika i Patryk próbowali wyjaśnić nieporozumienia, a Bartek R. zatęsknił za Jaqueline. Ale prawdziwą rewolucję oznaczały dwa wejścia: najpierw do „Love Island. Wyspa miłości” wrócili Karolina i Albert, później uczestników odwiedziła Karolina Gilon.
Love Island. Wyspa miłości - edycja 8, odcinek 22 - tv4.pl
Pierwsza noc z nowymi singielkami i singlami w łóżkach. Gdzie iskrzy najbardziej? Z pobytu w Casa Amor 8. edycji randkowego reality show zdecydowanie zadowoleni są Adam i Rafał. Pozostali panowie czujni i ostrożni. A w willi? Dziewczyny zostały absolutnie oczarowane. Zabawy, kwiaty i śniadanie do łóżka. Bajka! Czy coś w tej pięknej historii może pójść nie tak? W niektórych relacjach już jest zaskakująco, jak przystało na „Love Island. Wyspa miłości”.
Wideo więcej >
Prowadzący
Sonda
„Love Island. Wyspa miłości” jest dla mnie, bo:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
STOP Drogówka
sobota 12:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
sobota-niedziela 17:00
Para do gara. Ona mówi, on gotujeZabawny program kulinarny pełen gorących emocji z Mateuszem Gesslerem w roli prowadzącego show.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
poniedziałek-piątek i niedziela 21:00
Love Island. Wyspa miłościNajgorętszy randkowy reality show, który podbija serca widzów na całym świecie, zadebiutował na antenie Czwórki.
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Hardkorowy lombard
poniedziałek-piątek od 10:50
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
piątek 20:00
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 8:35 i 9:35
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
 
FarmaReality show, w którym uczestnicy muszą przetrwać w warunkach, jakich do tej pory jeszcze nie znali.