News
Love Island. Wyspa miłości: Numer jeden wśród młodych - tv4.pl
9. edycja reality show jednym z najchętniej oglądanych programów w Czwórce. Losy Wyspiątek śledziło ponad 6 milionów osób, a w mediach społecznościowych randkowej produkcji przybyło łącznie 75 tysięcy obserwujących. Kultowy „Love Island. Wyspa miłości” po raz kolejny okazał się hitem dla rekordowej liczby fanów przed trzydziestym rokiem życia.
Love Island. Wyspa miłości - edycja 9, wielki finał - tv4.pl
Zuza i Jarek otrzymali najwięcej głosów od widzów i wygrali w randkowym reality show. Taką decyzję podjęli fani programu, którzy w oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości” wskazali parę jako najlepszą w 9. edycji. W wielkim finale, który prowadziła Karolina Gilon, uczestniczyli także Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał. Wszystkim życzymy szczęścia!
Love Island. Wyspa miłości - edycja 9, odcinek 35 - tv4.pl
Tuż przed finałem z gry o uczucia odpadli Dan i Amanda oraz Mateusz i Angelika. To oznacza, że widzowie poznali trzy finałowe pary randkowego reality show emitowanego w Czwórce wiosną 2024 roku. Do walki o zwycięstwo w dziewiątym sezonie „Love Island. Wyspa miłości” awansowali Asia i Rafał, Patrycja i Robert oraz Zuza i Jarek. Kto zasłużył na wygraną?
Love Island. Wyspa miłości - edycja 9, odcinek 34 - tv4.pl
Pięć par zdawało egzamin z rodzicielstwa. Które z nich są już gotowe na dziecko? Ten sprawdzian to jeden ze stałych elementów przed finałem randkowego reality show. Dzięki temu doświadczeniu mogli poznać się jeszcze bliżej w niełatwej życiowej sytuacji. Komu to wyzwanie posłużyło do wzmocnienia relacji, a gdzie pojawiły się problemy?
Wideo więcej >
Prowadzący
Sonda
„Love Island. Wyspa miłości” jest dla mnie, bo:
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
The Real Housewives. Żony Warszawy
 
The Real Housewives. Żony WarszawyWielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu.
STOP Drogówka
sobota 17:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
 
Para do gara. Ona mówi, on gotujeZabawny program kulinarny pełen gorących emocji z Mateuszem Gesslerem w roli prowadzącego show.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
SEZON 9
Love Island. Wyspa miłościRandkowe reality show, które podbija serca widzów na całym świecie. Za nami dziewięć edycji pełnego emocji programu!
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Hardkorowy lombard
 
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
 
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 8:55 i 9:55
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
 
FarmaReality show, w którym uczestnicy muszą przetrwać w warunkach, jakich do tej pory jeszcze nie znali.