O programie

Najmłodsi potrafią zaskoczyć. O tym, jak radzą sobie gwiazdy w ogniu pytań sprytnych szkrabów można dowiedzieć się oglądając program

„Nasz Klasa”. Salę pełną dociekliwych młodych ludzi odwiedzą wyjątkowi goście. Spis obecności: Anita Sokołowska, Janusz Chabior, Cleo, Marcin Miller, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Ibisz, profesor Jerzy Bralczyk, Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Orleański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświeciński, Gabriela Muskała, Rafał Rutkowski, Antek Królikowski, Łozo, Jan Kliment, Mariusz Węgłowski i Igor Kwiatkowski.

 

Wszyscy uczestnicy zmierzą się z bezpośrednimi pytaniami: o pracę, życie prywatne czy czasy szkolne. Będą musieli poradzić sobie także z przygotowanymi przez dzieci zadaniami specjalnymi, które stanowią niepowtarzalny sprawdzian nie tylko wiedzy i sprawności, lecz także kreatywności oraz poczucia humoru.

 

Gwiazdy, które zostaną skonfrontowane z ujmującą dziecięcą szczerością, z pewnością nie odmówią odpowiedzi zarówno na te łatwiejsze, jak i na najtrudniejsze pytania.

 Zobacz więcej
Wideo