2023-10-30

„Para do gara”: W menu kaczka i paprykarz, czyli będzie ostro!

0

W ostatnich odcinkach sezonu każda z par ma inną strategię na wygraną w programie. Będzie krzyk i spokój, metoda na wyczucie i na siłę, ale też działania przypadkowe i dowolne podejście do przepisu. Który z duetów najlepiej poradzi sobie z zadaniem, które wyznaczy im Mateusz Gessler? „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.

Strategia rywalizacji
Bohaterowie 19. odcinka programu dostają za zadanie przyrządzić pierś z kaczki. Monika i Sebastian z Kęt porozumiewają się głównie krzykiem, dopieszczając swoje kaczątko wszystkim, co wpadnie im w ręce. Asia i Rafał z Warszawy od razu zwracają na siebie uwagę - filigranowa dziewczyna i potężnie zbudowany mężczyzna nawet Mateusza Gesslera wprawiają w zdumienie. Tymczasem Julia i Leopold, czyli para z Warszawy, podchodzą do sprawy z wyczuciem, a Julia próbuje nawet zastosować techniki psychologiczne w trakcie gotowania.

„Para do gara. Ona mówi, on gotuje” - odcinek 19:

Kwestia podejścia do problemu
W finałowym odcinku sezonu uczestnicy programu przyrządzają placki ziemniaczane z paprykarzem cielęcym. Kinga i Sylwester, czyli małżeństwo z Podhala, podchodzą do tematu po swojemu, wychodząc z założenia, że to prawie placek po zbójnicku, tylko trochę inaczej. Paula i Sławek ze Skierniewic próbują wzbudzić respekt u konkurencji zawodowymi strojami kucharskimi. Tymczasem Agnieszka i Krzysztof z Torunia nie unikają problemów komunikacyjnych, a kwestią względną okazuje się różnica między dwoma milimetrami a dwoma centymetrami...

„Para do gara. Ona mówi, on gotuje” - odcinek 20:

Para do gara. Ona mówi, on gotuje w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 w Czwórce.