News
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 134: Podróże małe i duże - tv4.pl
W drogę pełną humoru zabierają widzów Czwórki artyści z zespołu kabaretowego K2. Co śmiesznego przygotowali dla widzów satyrycy w 134. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”? Tradycyjnie w roli gospodarza show Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną.
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 133: Ryzykowny zawód - tv4.pl
Kabaret Zdolni i Skromni prezentuje skecze w temacie zagrożeń w miejscu pracy. Czym artyści zaskakują widzów Czwórki w 133. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”? Tradycyjnie w roli gospodarza show Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną.
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 132: Tylko we dwoje? - tv4.pl
„Skandalicznie” dobre skecze Kabaretu Czesuaf na scenie programu Czwórki poruszają temat bycia w parze na różnym etapie życia. Jak to jest być we dwoje? Tradycyjnie w roli gospodarza kabaretowego show Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną.
Gwiazdy Kabaretu - odcinek 131: Co nam daje szczęście? - tv4.pl
Artystą odcinka 131. jest Kabaret K2 w składzie: Dominika Najdek, Bartosz Klauziński i Tomasz Łupak. Widzowie mogą zobaczyć skecze: „Kapelusz”, „Nieszczęściarz" oraz „Wiadomości na szczycie”. Wyjątkowy show prowadzi lider Kabaretu Młodych Panów Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą artystki z GLAM Quartet, zapewniając odpowiednią oprawę muzyczną.
Wideo więcej >
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając swoje słabości - stają się inspiracją i wsparciem dla innych.
Wielka ucieczka
 
Wielka ucieczkaW każdym z odcinków inna para wciela się w role zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”.
The Real Housewives. Żony Warszawy
 
The Real Housewives. Żony WarszawyWielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu.
STOP Drogówka
niedziela po 24:00
STOP DrogówkaProgram relacjonuje najciekawsze interwencje patroli policji drogowej oraz analizuje ich przyczyny.
Sędzia Judy
 
Sędzia JudyJeden z najdłużej emitowanych sądowych show na świecie. Jakie wyroki feruje sędzina zza oceanu - Judy Sheindlin?
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
 
Para do gara. Ona mówi, on gotujeZabawny program kulinarny pełen gorących emocji z Mateuszem Gesslerem w roli prowadzącego show.
Nasz nowy dom
poniedziałek-piątek 8:00
Nasz nowy domProgram pokazuje jak w krótkim czasie wyremontować dom i dać rodzinom radość oraz nadzieję na lepszą przyszłość.
Nasza Klasa
 
Nasza KlasaPopularne postaci zostają wywołani do tablicy, żeby odpowiedzieć na trudne pytania zadawane przez najmłodszych.
Mistrz Dowcipu
 
Mistrz DowcipuOryginalny talent show, w którym uczestnicy opowiadają kawały, starając się rozśmieszyć publiczność w studiu oraz jury programu.
Łowcy skarbów.<br> Kto da więcej
poniedziałek-piątek 18:00
Łowcy skarbów.
Kto da więcej
Emocjonujący program, w którym koneserzy designu licytują tytułowe skarby oddawane na aukcje przez gości studia Czwórki.
Love Island. Wyspa miłości
SEZON 9
Love Island. Wyspa miłościRandkowe reality show, które podbija serca widzów na całym świecie. Za nami dziewięć edycji pełnego emocji programu!
Kocham. Przepraszam. Dziękuję
 
Kocham. Przepraszam. DziękujęPrawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Program prowadzą dziennikarze oraz specjaliści.
Jesteśmy dla dzieci
sobota 11:00
Jesteśmy dla dzieciCotygodniowe historie podopiecznych Fundacji Polsat, a także efekty i wpływ działań programu na ich życie.
Hardkorowy lombard
 
Hardkorowy lombardEmocjonujący program pokazujący jak interesująca i niebezpieczna może być praca w jednym z lombardów.
Gwiazdy Kabaretu
 
Gwiazdy KabaretuProgram kabaretowy, a w nim cała plejada gwiazd. Gospodarzem show jest Robert Korólczyk, a o muzykę dba GLAM Quartet.
Galileo
niedziela 9:00 i 10:00
GalileoPoznaj odpowiedzi na niezwykłe pytania w pasjonującym popularnonaukowym programie rozrywkowym dla całej rodziny.
Farma
 
FarmaReality show, w którym uczestnicy muszą przetrwać w warunkach, jakich do tej pory jeszcze nie znali.