2019-08-30

„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

0

Artysta znany z show „Taniec z Gwiazdami” pierwszym gościem programu. Popularny tancerz pod gradem pytań od najmłodszych. Co interesuje dzieci? W jaki sposób postrzegają gwiazdy? Tych pytań boją się zadać dorośli... Premierowy odcinek we wtorek 3 września o godz. 21:30.

Podczas nagrania programu „Nasza Klasa” dzieci zastanawiały się m.in. nad wykształceniem, charakterem, sportowymi pasjami czy wiekiem swojego gościa. Pytały go o jego młodzieńcze wybory, o taniec, o gwiazdy, jakim partnerował. Pojawiły się zapytania o żonę, a nawet o sens formalnego małżeństwa i o związki partnerskie.

Czy Janowi Klimentowi udało się wytłumaczyć rezolutnym i zaskakująco sceptycznym dzieciakom, po co ludziom ślub? Dlaczego zdaniem niektórych nie powinien uprawiać boksu? Czy znany czeski tancerz woli Polskę, czy Czechy? Która nacja lepiej tańczy?

„Nasza Klasa” to program rozrywkowy, w którym gwiazdy odwiedzają szkolną klasę pełną dociekliwych młodych ludzi i odpowiadają na ich wyjątkowo bezpośrednie pytania - o pracę, życie prywatne, czasy szkolne oraz wiele spraw, o które czasem nie mają odwagi pytać dorośli. Goście dostają także zadania specjalne, stanowiące niepowtarzalny sprawdzian nie tylko wiedzy i sprawności, ale też kreatywności i poczucia humoru.

Oprócz Jana Klimenta, który będzie bohaterem pierwszego odcinka oraz Rafała Rutkowskiego, goszczącego w odcinku drugim, „Naszą Klasę” odwiedzą: Cleo, Edyta Herbuś, Anita Sokołowska, Karol Strasburger, Antek Królikowski, Mariusz Pudzianowski, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Ibisz, Ruda z Red Lips, profesor Jerzy Bralczyk, Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Orleański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświeciński, Gabriela Muskała, Antek Królikowski, Marcin Miller, Łozo, Jan Kliment, Janusz Chabior, Mariusz Węgłowski i Igor Kwiatkowski.

Nasza Klasa we wtorek o godz. 21:30 i 22:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Nasza Klasa”, czyli gwiazdy w ogniu pytań dzieci

Komentarze
© TV4 2019