2019-09-10

Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości

0

Piosenkarka przepytana przez najmłodszych w programie „Nasza Klasa”. Dlaczego woli helikopter od samolotu? Co jej się podoba w niej samej? Skąd wziął się pseudonim artystyczny Cleo? Jak potoczyły się losy współpracy z Donatanem. Na popularną wokalistkę czekały także trudne życiowe pytania...

Oglądaj program „Nasza Klasa” online na IPLA.TV.

Muzyczna gwiazda jest dobrze znana młodym gospodarzom programu „Nasza Klasa”. Tytuł jej najpopularniejszego utworu „My Słowianie” również został rozpoznany perfekcyjnie. Dużym zaskoczeniem dla szkrabów było to, że Joanna Klepko jest z wykształcenia architektem krajobrazów, a z zamiłowania malarką. - To normalnie Picasso - uznał jeden z chłopców na widok dzieła stworzonego przez wszechstronną artystkę. Duże zainteresowanie wzbudził jej pseudonim. Okazało się, że w szkole na przyszłą piosenkarkę mówiono „Klepi”.

Cleo oprócz talentu muzycznego może się pochwalić wieloma umiejętnościami: tworzyła graffiti, projektowała ogrody, maluje na dużych płótnach, ale ma również licencję pilota i swój śmigłowiec! - Wolę go od samolotu, bo helikopterem można wylądować wszędzie - przyznała wokalistka. Gospodarze „Naszej klasy” zasugerowali, że powinien nazywać się „Cleocopter”. Jak zareagowała?

Uczestniczka Eurowizji otrzymała w programie do wykonania kilka zadań. Miała m.in. w czasie jednej minuty wytłumaczyć dzieciom znaczenie słowa „kompozycja”. Jak udała jej się ta sztuka? Czy odpowiedź satysfakcjonowała obecnych w klasie? Dociekano też, dlaczego w ogóle została piosenkarką. - To było moje marzenie od dziecka, chociaż ta droga nie była prosta. Nie zawsze wychodziło, ale po każdym upadku podnosiłam się i szłam dalej - wyznała. Z sali padło pytanie o dalszą współpracę z Donatanem. Czy dwójka twórców wciąż ma ze sobą kontakt?

Co lubi w sobie Cleo? - Oczy, włosy i ogólnie lubię siebie - powiedziała. Przed dziećmi przyznała się, że makijaż zajmuje jej godzinę dziennie. Jakie jeszcze kwestie interesowały najmłodszych? Czy jej zdaniem dorośli mają zawsze rację? Z czym wiąże się sława? Jedna z dziewczynek była ciekawa, co zrobić, kiedy zakochamy się w kimś, kto nas nie kocha? - Nie można nikogo zmusić do miłości i pogodzić z tym - akcentowała gwiazda. Podczas spotkania w „Naszej Klasie” padło także dość niezręczne pytanie. O co chodziło?

Nasza Klasa we wtorek o godz. 21:30 i 22:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020