2019-09-10

Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady

0

Najsilniejszy człowiek świata był gościem programu „Nasza Klasa”. Czy dzieci przestraszyły się zawodnika MMA? Jakie sprawy interesowały je najbardziej? Trzeci odcinek produkcji Czwórki obfitował w śmieszne sytuacje, ale nie zabrakło również pytań dotyczących poważnych kwestii.

Oglądaj program „Nasza Klasa” online na IPLA.TV.

- Bardzo lubi się bić i ma z tego pieniądze - w ten sposób dzieci opisały gościa. Były przekonane, że walka Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem na gali KSW trwała ponad dwie godziny! Tymczasem on rozbił rywala zaledwie w 43 sekundy... Zespół „Pudzian Band”, gdzie występuje wraz z bratem, został uznany przez małoletnich gospodarzy programu za grupę hip-hopową. Na wieść o tym, że jest biznesmenem posiadającym firmę transportową, maluchy uznały, że zapewne zajmuje się przewozem zapasowych szczęk i sztucznych nóg!

Dzieci poprosiły Mariusza Pudzianowskiego, aby wytłumaczył im, na czym polega marketing. Co powiedział? W jaki sposób wyjaśnił to określenie? Musiał także zmierzyć się z pytaniem, czy dałby radę podnieść słonia. Jakiej odpowiedzi udzielił strongman? Duże zaciekawienie wywołały sprawy odżywiania. Okazało się, że „Pudzian” może zjeść nawet pięć tabliczek czekolady za jednym zamachem! Taka informacja wywołała zachwyt u obecnych w studiu.

Bohater trzeciego odcinka przyznał, że jest wielkim fanem muzyki disco polo. Aby sprawdzić jego wiedzę na temat tego gatunku muzycznego, najmłodsi przygotowali quiz. Czy odgadł poprawnie, kto jest wykonawcą konkretnych utworów? To nie jedyny egzamin, z jakim musiał zmierzyć się Mariusz Pudzianowski. Przy tablicy został przepytany ze znajomości geografii. Czy poprawnie określił, które miasto jest stolicą Brazylii, a które Libii?

Nie zabrakło również naprawdę „dorosłych” tematów jak stosunek „Pudziana” do uchodźców. Jeden z chłopców zadał pytanie dotyczące wyroku więzienia, jaki odsiadywał kiedyś sportowiec. Co miał na ten temat do powiedzenia? Czego jeszcze chciały dowiedzieć się dzieci?

Nasza Klasa we wtorek o godz. 21:30 i 22:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020