2019-09-03

Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach

0

Artysta odważnie odpowiadał na pytania w programie „Nasza Klasa”. Co interesowało najmłodszych? Czy dzieci rozpoznają jednego z liderów stand-upu? Jaki kontakt z maluchami ma Rafał Rutkowski? W drugim odcinku programu nie zabrakło śmiechu i emocji.

Oglądaj program „Nasza Klasa” online na IPLA.TV.

- Robi sobie fryz na lata osiemdziesiąte - skwitowała dziewczynka, oglądając film przybliżający sylwetkę gościa. - Na pewno musiał psocić - zauważył jeden z chłopców, patrząc na aktora, którego widzowie pamiętają m.in. z serialu „Daleko od noszy” oraz programu „Sit down. Rozmowy o stand-upie” dostępnego w IPLA.TV. Na jakie cechy w jego wyglądzie zwróciły uwagę dzieci?

- Czy profesorowie w szkole uwierzyli w końcu w pana? - dopytywali gospodarze programu „Nasza Klasa”. Jak odpowiedział na to Rafał Rutkowski? W jaki sposób udało mu się doprowadzić obecnych w studiu do śmiechu? Gość również tłumaczył dzieciom, czym jest improwizacja. Miał na to zaledwie jedną minutę. Czy powiodła mu się ta sztuka? Aktor spróbował nawet rozpłakać się na zawołanie!

Dzieci interesowało, jakie kobiety preferuje artysta. - Lubię wszystkie, poza tymi z wąsami - odparł stand-uper. Zaznaczył, że w szkole nie cieszył się powodzeniem u płci przeciwnej. Wyznał także, dlaczego występując na scenie, często przeklina. - Bo lubię - podkreślił ze śmiechem, tłumacząc jednocześnie dzieciom rolę „brzydkich słów” w życiu ludzi dorosłych.

Podczas pobytu w klasie odpowiedział także na inne pytania m.in. dotyczące ichtiologii i roli humoru w życiu ludzi. O tym, co śmieszy Rafała Rutkowskiego, czy brał ślub kościelny, z kim był w związku i jakie ma relacje z żoną?

Nasza Klasa we wtorek o godz. 21:30 i 22:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Nasza Klasa”, czyli gwiazdy w ogniu pytań dzieci

Komentarze
© TV4 2020