2019-10-13

Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?

0

Piosenkarka pod ostrzałem najtrudniejszych pytań od najmłodszych. Czy Joanna Lazer uważa się za „babochłopa”? Jak bardzo jest stanowcza? Jaki kolor włosów „Ruda” z Red Lips nosiła w dzieciństwie? O tym wszystkim powiedziała na antenie Czwórki. Miała również okazję zademonstrować swoje umiejętności wokalne, ale nie był to przebój z jej repertuaru.

Oglądaj program „Nasza Klasa” online na IPLA.TV.

Joanna Lazer, czyli „Ruda” z grupy Red Lips to postać, którą obecne w studio dzieci doskonale kojarzą. Zarówno jeśli chodzi o jej dokonania muzyczne, jak i udział w show emitowanych przez Telewizję POLSAT - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Gospodarzy „Naszej Klasy” bardzo interesowało, jaki jest naturalny kolor włosów piosenkarki i dlaczego zdecydowała się go zmienić? - Jako nastolatka chciałam wyglądać ekstrawagancko. Początkowo zafarbowałam włosy na jasny blond, by z czasem dojść do rudego - przyznała. Co w ogóle sądzi o tym kolorze? Skąd się wziął jej pseudonim sceniczny i jak mówią na nią znajomi?

Okazuje się, że Joanna Lazer zagrała jeden z koncertów ze złamaną nogą! Co się stało? Historia, którą podzieliła się z uczniami, jest wręcz niesamowita. Spraw, o które chętnie pytały dzieci, było znacznie więcej. Na przykład czy profesjonalnie uczyła się śpiewu lub gry na instrumentach? Obecne w sali maluchy tradycyjnie przygotowały dla goszczącej w programie zadanie. Miała wytłumaczyć znaczenie określenia „koło kwintowe”. Czy udała się jej ta sztuka? Miała na to zaledwie minutę.

Ścieżki kariery muzycznej to wręcz kopalnia ciekawostek. Jak zaczęła się przygoda „Rudej” ze śpiewaniem? Co ją skłoniło, że występuje na scenie? Przy okazji wyznała, że jest fanką grupy Spice Girls. Za co ceni ten zespół? Natychmiast dostała propozycję, aby zaśpiewać na żywo piosenkę z ich repertuaru. Jak jej poszło z hitem „Wannabe”?

„Nasza Klasa” to program, w którym nie ma trudnych pytań, a decydujące o wszystkim dzieci nie boją się trudnych i bezpośrednich pytań. Jedna z dziewczynek zapytała, czy Joanna Lazer czuje się... „babochłopem”? Jaki był najgorszy tekst na podryw? Czy śpiewa z playbacku?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020