2019-09-29

Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?

0

Artysta w osobistej rozmowie z dziećmi w programie „Nasza Klasa”. Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Czy wybiera się na emeryturę? Jak stworzyć bukiet zaręczynowy? O tym wszystkim Karol Strasburger opowiedział nieletnim gospodarzom nowego programu Czwórki. Co wzbudziło ich szczególne zainteresowanie?

Oglądaj program „Nasza Klasa” online na IPLA.TV.

Popularny aktor został entuzjastycznie przyjęty przez dzieci występujące w programie „Nasza Klasa”. Okazuje się, że dla najmłodszych jego artystyczne dokonania nie stanowią tajemnicy. Jakie spostrzeżenia mieli, patrząc na zdjęcie Karola Strasburgera? - To jest pan, który ma bardzo ładną opaleniznę - uznała jedna z dziewczynek. - Ten pan wygląda całkiem elegancko - to zdanie kolejnej osoby. - Jak szef firmy, który chce cię zwolnić - podsumował jeden z chłopców.

- Czy na słowo „Familiada” robi się panu niedobrze? - pytały dzieci aktora i prezentera telewizyjnego. - Absolutnie nie. Mimo tego, że prowadzę ten program dwadzieścia pięć lat, to z przyjemnością spotykam się z ludźmi i gośćmi. To przyjemna praca. Ktoś kiedyś mądrze powiedział: „jak będziesz robił to, co lubisz, już nigdy nie będziesz musiał pracować”. Ja mam taką sytuację - przyznał goszczący w Czwórce Karol Strasburger.

Gospodarze „Naszej Klasy” dopytywali się, skąd aktor bierze pomysły na dowcipy, z których jest znany w całym kraju. - Z różnych rzeczy. Czasami czytam w internecie, czasem też ludzie wysyłają mi dowcipy lub mówią mi na ulicy - przyznał „król sucharów”.

Co jeszcze wzbudziło zainteresowanie dzieciaków? Okazuje się, że kwestia emerytury. Uczniowie dopytywali, czy Karol Strasburger chce już przestać pracować. - W moim zawodzie słowo „emerytura” praktycznie nie istnieje. Człowiek tak długo funkcjonuje aktywnie w życiu, dopóki pracuje - skwitował artysta. Jakie są jego zdaniem cechy charakteryzujące prawdziwego mężczyznę? - Powinien umieć zrobić coś w domu. Ja staram się jak najwięcej zrobić samodzielnie. Prawdziwy mężczyzna powinien potrafić zaopiekować się kobietą, z którą jest, pomóc komuś. Ważne, żeby mężczyzna starał się stworzyć atmosferę, gdzie ludzie, którzy są z nim, czują się bezpieczni - wskazał Karol Strasburger.

Dzieci przygotowały dla artysty zadanie. Miał w 60 sekund wytłumaczyć znaczenie słowa „antrakt”. Jak udała mu się ta sztuka? Czy przybliżył dzieciom tajniki teatru? Co powiedział o swojej roli w filmie „Noce i dnie”? Czy były pytania, na które Karol Strasburger nie chciał odpowiedzieć?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020