2019-09-22

Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci

0

Popularny wokalista był gościem piątego odcinka programu „Nasza Klasa”. O czym opowiedział dociekliwym dzieciakom z nowej produkcji Czwórki? Czy zdradził szczegóły dotyczące swojego prywatnego życia? W jakie gry lubi grać i co opowiadał o roli ojca?

Oglądaj program „Nasza Klasa” online na IPLA.TV.

- Jest ładny i przystojny - w taki sposób opisała go jedna z dziewczynek. Założyciel grupy Afromental to postać, którą dzieci kojarzą doskonale. Wiedziały nawet, w którym roku wokalista opuścił zespół. - Teraz mógłby spokojnie robić pizzę - stwierdziły szkraby. Zachwyt wzbudziła informacja, że Wojciech Łozowski jest gamerem. - Nie golił się, bo grał - natychmiast powiązano ten fakt z wyglądem.

- Czy jest pan hazardzistą? - pytali gospodarze programu „Nasza klasa”, nawiązując do pokera, który jest pasją Łozo. - Nie, w pokerze liczą się umiejętności, a w grach hazardowych liczy się czysta losowość - odparł z powagą. Okazuje się, że jako dziecko był wziętym szachistą.

Gość miał za zadanie m.in. wytłumaczenie słowa „tonacja”. Jak udała mu się ta sztuka? Czy przekonał dzieciaki? Popularny twórca muzyczny, który studiował aktorstwo w Stanach Zjednoczonych, podjął także wyzwanie związane z hollywoodzkim kinem. Wywołał salwy śmiechu, odgrywając scenę z filmu „Titanic”, w której wcielił się jednocześnie w dwie postaci: Jacka i Rose.

O co jeszcze pytały maluchy? Duże zaciekawienie wywołały tematy dotyczące losów grupy Afromental. Swoją wiedzą o zespole siedzący w ławkach wręcz zawstydzali gościa. Łozo nie uniknął bardzo osobistych kwestii. Zapytany, czy widzi się w roli ojca, odpowiedział: - Oczywiście! Jak najbardziej! Już niedługo by się przydało - stwierdził i dodał, że chciałby mieć całą gromadkę dzieci. Z emocjami mówił też o swoim ojcu, którego stracił, gdy miał zaledwie 10 lat.

Jakie jeszcze sprawy interesowały najmłodszych w programie „Nasza Klasa”? Czy udało im się „wbić szpilę” artyście?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020