2019-10-20

Marcin Wójcik: Facet z humorem jest atrakcyjny

0

Lider kabaretu Ani Mru-Mru przepytany przez dzieci z „Naszej Klasy”. Czy Marcin Wójcik uważa się za śmieszniejszego od Roberta Górskiego? Czego uczył w szkole? Co sądzi na temat swojej urody? Jest przystojny? No i po co w ogóle ludziom ślub?

Marcin Wójcik wzbudza uśmiech na ustach nie tylko dorosłych. Także dzieci od razu zaczęły się śmiać, kiedy zobaczyły w studiu założyciela jednego z najbardziej znanych polskich kabaretów. Największe rozbawienie wzbudziła wśród najmłodszych informacja, że gość programu „Nasza Klasa” był... nauczycielem. Czego uczył w szkole? Czy był katechetą?

Okazuje się, że kabareciarz jest wielkim wielbicielem golfa. W wolnym czasie chętnie wbija piłkę do dołka. Jak dzieci przyjęły tę informację? Dociekliwych gospodarzy interesowało wszystko. Skąd wziął się jego talent do bawienia ludzi? - Tego nie można się nauczyć. Z tym człowiek się rodzi. To wręcz wyłazi ze skóry - przyznał. - Trzeba być trochę mentalnym kabaczkiem, żeby wyjść na scenę i rozśmieszać ludzi - żartował.

Na pytanie, co go nie śmieszy, odparł, że politycy. Jak uzasadnił swoją odpowiedź? Udało mu się w przystępny sposób wytłumaczyć dzieciom znaczenie słowa „kabaret”? Czy marzył o pracy na scenie? W programie „Nasz Klasa” zdradził również, co będzie robił w życiu po zakończeniu kariery? Naprawdę wróci do pracy w fabryce cukierków?

- Zapamiętajcie, każdy facet z poczuciem humoru jest atrakcyjny dla kobiet - stwierdził członek kabaretu Ani Mru-Mru, odnosząc się do swojego powodzenia u płci przeciwnej. Czy uważa się za przystojnego mężczyznę? W jaki sposób imponował dziewczynom?

Marcina Wójcik ma w towarzystwie pseudonim „Jabbar”. Skąd wzięło się to określenie? Czy ma to coś wspólnego z Jabbą z filmu „Gwiezdne Wojny”? Z sali padły również trudne pytania. Dzieci interesowało, czy gość „Naszej Klasy” czuje się śmieszniejszy od Roberta Górskiego. Jak Marcin Wójcik wybrnął z tak postawionego pytania?

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Mariusz Węgłowski: Tolerancja jest bardzo ważna
Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020