2019-11-03

Krzysztof Ibisz: Lubię kobiety, które mają pasję

0

Prezenter Telewizji POLSAT był gościem dzieci w programie „Nasza Klasa”. Dlaczego związał się ze szklanym ekranem? Kiedy zaczął prowadzić teleturnieje? Z jakiego powodu się rozwiódł i czy podoba mu się imię Anna. Krzysztof Ibisz z szerokim uśmiechem i pełną otwartością odpowiedział na najbardziej osobiste pytania.

Popularny prezenter od razu zdobył serca dzieci. Okazuje się, że jest doskonale rozpoznawalny przez najmłodszych. - To Krzysztof Ibisz z krwi i kości - stwierdziła jedna z dziewczynek, oglądając zdjęcie bohatera kolejnego odcinka „Naszej Klasy”. - Bóg młodości - dodał uśmiechnięty chłopiec.

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów, a co gdyby miałby córkę? Jak chciałby dać jej na imię? - Pola! - odpowiedział bez wahania. Goszczący w Czwórce dziennikarz znany jest z nienagannego stylu. A czy w domu ma porządek? - Sprzątam na okrągło. Nie pójdę spać, wiedząc, że mam jakieś nieumyte naczynia. Nie zasnąłbym wówczas. To się nazywa nerwica natręctw, w moim wypadku na punkcie porządku - powiedział prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie oraz gospodarz programu „Demakijaż” w Polsat Cafe.

Dzieci interesowała przemiana Krzysztofa Ibisza, jaką przeszedł kilkanaście lat temu. Na podstawie swoich doświadczeń napisał książkę. Czy było to łatwe? - Tak, wówczas chciałem zmienić siebie. Napisanie książki poszło mi błyskawicznie - wyznał. Na czym się wówczas skupił? Nie mogło zabraknąć wyjaśnień dotyczących zawodu prezentera. - To samo wybrało mnie. Chciałem zawsze robić programy telewizyjne. Kiedyś wpadłem na pomysł, aby w jednym z programów robić quizy. Zbiegiem okoliczności to ja zacząłem je prowadzić. Taki już mój los. Muszę to robić do dziś - żartował. Jakie „wpadki” zaliczył na wizji?

W programie „Nasza Klasa” gość przyznał się, że często mylony jest z… Krzysztofem Hołowczycem. Czy wiążą się z tym jakieś zabawne historie? Opowiedział również dzieciom, jak naprawdę całują się aktorzy podczas kręcenia filmów. Wyznał także, czego naprawdę boi się w życiu i czy kiedykolwiek złamał prawo?

Pojawiły się też sprawy prywatne. Krzysztof Ibisz odpowiedział na pytanie, czy jest obecnie w związku i dlaczego się rozwiódł? A jakie panie mu się podobają? - Te, które mają swoje pasje i się w nich rozwijają. Lubię ludzi otwartych na świat - podkreślił Krzysztof Ibisz.

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Paulina Gałązka: Dotyka mnie nierówność płac
Marcin Miller: Fanki? Moje ego jest podrasowane
Marcin Wójcik: Facet z humorem jest atrakcyjny
Mariusz Węgłowski: Tolerancja jest bardzo ważna
Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020