2019-11-03

Edyta Herbuś: Mój chłopak jest o mnie zazdrosny

0

Tancerka i aktorka pod gradem pytań dzieci w programie „Nasza Klasa”. Jak to się stało, że zaczęła tańczyć? Czy Edyta Herbuś chce wrócić do „Tańca z Gwiazdami”? Kogo nie da się nauczyć zawodowego poruszania się na parkiecie? Jaką rolę w jej życiu odgrywa aktorstwo? O tym wszystkim opowiedziała na antenie Czwórki.

Popularna artystka z miejsca stała się ulubienicą dzieci siedzących w ławkach. Zadały jej serię pytań, które pozwoliły znacznie lepiej poznać gościa. - Co jest fajnego w aktorstwie? - dopytywał jeden z chłopców. - To dla mnie wyzwanie w kilku aspektach. Kiedy rozwijam się jako aktor i przygotowuję się do kolejnych ról, to wówczas dowiaduję się czegoś ważnego o sobie. To rozwija jako człowieka, rozwija potencjał. Abstrakcyjnie, można stać się nagle kimś innym. To buduje kreatywność i wyobraźnię. Dzięki temu uczę się siebie i sprawdzam w różnych sytuacjach - stwierdziła.

A jak to się stało, że zaczęła tańczyć? - Sama wpadłam na ten pomysł. Kiedy miałam dziewięć lat, zapisałam się na kurs w rodzinnych Kielcach - powiedziała. Co na to jej rodzice? Ile lat już trenuje? No i czy chce wrócić do „Tańca z Gwiazdami”? - Produkcja programu namawia mnie do tego - przyznała mistrzyni tańca nowoczesnego kategorii „S”. - Ale nie, to odległa część mojej przeszłości. A ja lubię mierzyć się z nowymi rzeczami - dodała. Czy jej zdaniem każdego można nauczyć tańczyć?

Pytania dotyczące aktywności artystycznej to nie wszystko, co interesowało dzieci obecne w programie „Nasza Klasa”. - Czy chłopak jest o panią zazdrosny? - usłyszała. - Mam wrażenie, że troszkę jest, ale się do tego nie przyznaje - odpowiedziała. Czy Edyta Herbuś często płacze? - Wzruszam się na filmach - zdradziła. Czy jest pewną siebie? Jakim była dzieckiem? Ciekawych pytań w programie nie brakowało.

Nasza Klasa w niedzielę o godz. 16:00 i 17:30 w Czwórce.

Zobacz także:
Paulina Gałązka: Dotyka mnie nierówność płac
Marcin Miller: Fanki? Moje ego jest podrasowane
Marcin Wójcik: Facet z humorem jest atrakcyjny
Mariusz Węgłowski: Tolerancja jest bardzo ważna
Co zaśpiewała „Ruda” z Red Lips w programie „Nasza Klasa”?
Paweł Orleański: Świat może zginąć za trzydzieści lat
Tomasz Oświeciński: Nie żałuję, że nie jestem księdzem
Igor Kwiatkowski: Mariolka? Skąd się wzięła ta postać?
Joanna Jędrzejczyk: Kocham to, co robię. Sport uczy pokory
Karol Strasburger: Skąd biorę pomysły na dowcipy?
Anita Sokołowska: Błędy młodości czynią nas fajniejszymi
Wojciech Łozowski: Chcę mieć gromadkę dzieci
Cleo odpowiada dzieciom: Nikogo nie można zmusić do miłości
Mariusz Pudzianowski: Zjadam pięć tabliczek czekolady
Rafał Rutkowski z dziećmi nie tylko o... brzydkich słowach
„Nasza Klasa”: Jan Kliment o Polakach, tańcu i zazdrości

Komentarze
© TV4 2020