News
Policjantki i Policjanci: Aktorzy odpowiadają na pytania fanów! - tv4.pl
Serialowi Mikołaj, Emilka i Juliusz na live czacie z okazji 1000. odcinka produkcji! Anna Kukawska, Mariusz Węgłowski i Bogusław Kudełek mówią o pracy na planie, zabawnych sytuacjach podczas nagrań serialu „Policjantki i Policjanci” i planach na przyszłość. Przede wszystkim jednak odpowiadają na zaskakujące pytania fanów. Zobacz wideo!
Policjantki i Policjanci: Napaść, pościg oraz kradzież ciężarówki - tv4.pl
Oglądaj odcinki 1001, 1002, 1003, 1004, 1005 od 27 do 31 marca na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie hitu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.
Najchętniej oglądane odcinki serialu Policjantki i Policjanci - tv4.pl
Perypetie stróżów prawa z wrocławskiej komendy widzowie Czwórki śledzą od 2014 roku. Fani ekscytują się ich życiem prywatnym oraz kryminalnymi sprawami, które rozwiązują wspólnie z bohaterami serialu. Które z odcinków w 2022 roku najliczniej przyciągnęły przed telewizory wielbicieli serialu „Policjantki i Policjanci”? Zobacz nasz ranking!
Policjantki i Policjanci: Fani podekscytowani jubileuszem - tv4.pl
Emocje sięgają zenitu. Wierni widzowie komentują w mediach społecznościowych zaplanowany na piątek 24 marca 1000. odcinek serialu. Co fani piszą o jubileuszu hitowej produkcji? Jakie są ich przewidywania? Fabuła wyjątkowego epizodu budzi wielką ciekawość. Zobacz najciekawsze komentarze! „Policjantki i Policjanci” od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.
Odcinki więcej >
Sonda
„Policjantki i Policjanci” oglądam dla...
Znajdź nas na facebooku
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Z miłości do dziecka
 
Z miłości do dzieckaHistoria rodzin z różnych światów, których losy splotły się za sprawą małego chłopca. Wielki hit w Ameryce Południowej.
Ucho prezesa
 
Ucho prezesaSerial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez Roberta Górskiego.
Troje pod przykrywką
 
Troje pod przykrywkąKomedia akcji o perypetiach byłych śmieciarzy obecnie nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych.
Święty
poniedziałek-piątek 11:50 i 12:20
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli sołtysa wsi Uroczysko choć bliżej mu do szeryfa i detektywa.
Sprawiedliwi<br> - Wydział Kryminalny
poniedziałek-czwartek 20:00
Sprawiedliwi
- Wydział Kryminalny
Serial opowiadający o życiu i pracy śledczych z wrocławskiego wydziału kryminalnego pod dowództwem charyzmatycznego naczelnika.
Śmierć na 1000 sposobów
poniedziałek, wtorek, sobota po 1:00
Śmierć na 1000 sposobówSerial przedstawia prawdziwe nieszczęśliwe wypadki. Produkcji towarzyszy sarkastyczna narracja i wypowiedzi ekspertów.
Septagon
 
SeptagonOryginalny polski format serialu, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 19:00
Policjantki i PolicjanciSerial pełen codziennych zwrotów akcji o funkcjonariuszkach i funkcjonariuszach patrolujących ulice Wrocławia.
Pierścionek z rubinem
 
Pierścionek z rubinemHistoria przyrodnich sióstr, funkcjonujących jak bliźniaczki, których życie radykalnie zmienia wypadek samochodowy.
Obserwowani
 
ObserwowaniJeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat z wciągającą fabułą, przyprawia o gęsią skórkę miliony widzów.
Nowe Sekrety Sąsiadów
 
Nowe Sekrety SąsiadówCała prawda o tajemnicach lokatorów. Co tak naprawdę wiemy o ludziach którzy żyją po sąsiedzku, obok nas?
Miłość na zakręcie
 
Miłość na zakręcieSerial w którym nie braknie wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych za sprawą Jowity.
Kochane pieniądze
 
Kochane pieniądzeMówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich.
Instrukcja kochania
 
Instrukcja kochaniaAnka prowadzi vloga o miłości oraz agencję, która pomaga dokonywać właściwych miłosnych wyborów.
Gabinet numer 5
 
Gabinet numer 5W miejscowości Bolesna życie toczy się wokół miejscowej przychodni zdrowia pełnej sfrustrowanych pacjentów.
Detektywi w akcji
poniedziałek-piątek 12:55
Detektywi w akcjiSerial o agencji detektywistycznej Septagon, pełen kryminalnych zagadek, wymagających do rozwiązania wybitnych umiejętności.
Agenci. Biuro detektywistyczne
 
Agenci. Biuro detektywistyczneSerial o grupie przyjaciół, którzy rozwiązując sprawy klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej osoby.