2024-04-01

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 9, odcinek 25

0

Nagłe wyjścia i wejścia do randkowego show jeszcze bardziej podkręciły emocje. Jedna para odpadła po głosowaniu Islanderów, potem dziewczyny dostały sygnał, że ruszają do Casa Nova, a jakiś czas później do chłopaków dołączyło pięć nowych singielek. Czy test na wierność zostanie zdany? Jak wpłynie na losy uczestników „Love Island. Wyspa miłości”?

To nie jest „Friend Island”
W grze o miłość nie ma miejsca dla tych, którzy jej nie są w stanie stworzyć. Każdy z uczestników miał wskazać parę bez szans na uczucie, następnie Karolina Gilon pytała w Kręgu Ognia o wybór, uzasadnienie i sumowała głosy. Zdecydowana większość była zgodna. Wyeliminowani zostali Adrian i Oliwia. Tak głosowała nawet ona, a on jako jedyny wybrał Mateusza i Wiki. - Macie trzydzieści minut na spakowanie się - usłyszeli od prowadzącej.

Chwile rozstania
Napięta i nerwowa atmosfera zamieniła się w nieco melancholijną, gdy trzeba było pożegnać osoby uczestniczące w randkowym reality show od samego początku. Przez ten czas, niezależnie od zawirowań, nieporozumień i sporów, wszyscy zżyli się i zaprzyjaźnili. Także Wiki roniła łzy, żegnając swojego „byłego” oraz bliską koleżankę. - Jest mi przykro. Nie wiem, co mam więcej powiedzieć - podsumowała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Ostatnie komentarze
Wyeliminowani Islanderzy nie mieli do nikogo żalu, że to na nich głosowano. Zaczęli rozumieć, co się właśnie wydarzyło i dlaczego właśnie w ten sposób kończy się ich udział w dziewiątej edycji. - Na pewno będę tęsknić. Moją największą lekcją było to, żeby mniej mówić - zaznaczyła na koniec Oliwia. - Wiem, kiedy popełniałem błędy. Mogę tylko powiedzieć „przepraszam”. Trzeba się z tym pogodzić i iść dalej - podkreślił Adrian.

Problem bez wyjaśnienia
Nicole i Mati wywołali między sobą poważny kryzys. Wieczorna zabawa niefortunnie zamieniła się w wymianę zdań, która doprowadziła do konfliktu. W efekcie chłopak postanowił zmienić łóżko i poszedł spać gdzie indziej. - Zachowujesz się jak dziecko - oznajmiła i zasypiali osobno. Następnego dnia rano chłopak, także za namową kolegów, chciał wszystko wyjaśnić, ale już nie zdążył...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Taka niespodzianka!
Są wiadomości, które podgrzewają emocje, ale są też takie, które nawet 1 kwietnia, czyli w prima aprilis, są trudne do uwierzenia i wywołują skrajną ekscytację. „Islanderki! Tym razem to nie żart! Pakujcie się i zróbcie to bardzo dyskretnie, cicho i szybko. #casastart #noweperspektywy”. Zaczęło się!

„Jakby luksusowo”
Dziewczyny bezszelestnie wyszły z willi, gotowe na nową przygodę. Podekscytowane, z nadzieją na nowe damsko-męskie relacje. Niektóre myślami były jednak również w willi. - Ciekawe, czy zatęsknią za nami - zastanawiała się lekko zestresowana Asia, która ustabilizowała swoją relację z Rafałem, ale nie mogła być pewna, że góralskie serce zabije mu do innej gaździny. - Dobrze nam to zrobi - podsumowała Wiki.

Z otwartymi ramionami
Tkwili w oczekiwaniu i doczekali się! Do chłopaków dołączyła piątka atrakcyjnych, roześmianych i energicznych singielek, które pojawiły się w programie nie tylko po to, żeby przetestować ich wierność, ale przede wszystkim, żeby szybko rozkochać i zostać na dłużej. Amanda, Angelika, Dominika, Sylwia i Ola natychmiast zawładnęły willą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Od pierwszego wejrzenia?
Najpierw poznawali się w grupie, ale szybko przystali na propozycję Amandy, żeby porozmawiać ze sobą w parach. Chcą, a nawet muszą, wykorzystać ten czas, jak najlepiej. Chyba że kogoś od razu dopadnie strzała amora... Spojrzenia Mateusza i Angeliki spotkały się natychmiast, ale czy to znak, że będzie z tego coś poważnego?

W tajemnicy
Do dziewczyn w Casa Nova zamiast oczekiwanych chłopaków dołączyła... Karolina Gilon. Prowadząca wyjaśniła zasady i różnice pomiędzy czekającym je wyzwaniem a Casa Amor, którego się początkowo spodziewały. - To jest test na chłopakach, żebyście mogły zobaczyć, jacy są wasi partnerzy - oświadczyła. Mają miło spędzać czas i podglądać ich w willi, gdy oni nie wiedzą, że są obserwowani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Live chat z Adrianem i Oliwią - oglądaj:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 9, odcinek 25:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci