2024-03-28

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 9, odcinek 22

0

Wątpliwości i zawahania nie prowadzą do celu, jakim jest zbudowanie silnego związku. Idealnie byłoby poczuć to samo w tym samym momencie i stworzyć coś trwałego, ale bywa też tak, że pragnienia dwóch osób mijają się i oboje nie dają sobie prawdziwej szansy. A do tego w willi „Love Island. Wyspa miłości” wydarzenia pędzą w przyspieszonym tempie.

Gem, set, mecz
Dwie rakiety na jednej randce, czyli miłosny debel mieszany. Mati i Nicole wrócili do willi z tenisowego treningu i chętnie opowiadali w podgrupach, jak się bawili. Przyznali zgodnie, ona dziewczynom, a on chłopakom, że chcą skupić się już tylko na sobie i zamykają się na innych. - Nie chcę nikogo poznawać. To jest to, czego potrzebuję - wskazał z szerokim uśmiechem. - Idziemy swoim tempem - cieszyła się.

„Zrobię wszystko”
Powrót Wiki okazał się dla Adriana bardzo trudnym testem. Do tego stopnia, że potrzebował wsparcia. Zwierzył się ze swoich cierpień Danowi i Matiemu, a oni zobowiązali się, że mu pomogą. - Wszystko odżyło - miał nadzieję na pozytywny rozwój wypadków, ale pewności już nie. Kumple postanowili porozmawiać z dziewczyną, żeby wyczuć, jaki ma nastrój i zamiary. - Ile razy można komuś coś wybaczać? - żaliła się.

Żartobliwe deja vu
Czujności nigdy za wiele. Nawet jeśli po udanej randce wszystko świetnie się układa i można być spokojnym o swoją połówkę. Z takiego założenia wyszła Nicole, która nie zamierzała zostawiać Matiego sam na sam z żadną z dziewczyn. Tym bardziej że pamiętała, co jakiś czas temu zrobiła „pani prezes” Oliwia, dosiadając się do nich. Gdy zobaczyła swojego partnera z Wiki, śmiało poszła do Kręgu Ognia, ale szybko wróciła, nie kryjąc lekkiej irytacji. To nie był dla niej łatwy moment.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Skomplikowana układanka
Zdeterminowany Adrian próbował wszystkiego. Zabiegał o uwagę Wiki, zapewniając ją o stuprocentowym uczuciu. - Daję takie znaki, żeby zbastował ze swoimi ruchami - nie kryła, że ta forma zwracania na siebie uwagi zdecydowanie nie działa na nią pozytywnie. Po nieudanych próbach chodził już coraz bardziej przybity.

Raz się żyje!
- Dziękuję, że mnie tak miło przyjęliście - toast nowego Mateusza rozkręcił wieczorną imprezę. W pewnym momencie na telefonie Wiki pojawiła się wiadomość: „Ale czad, że wróciłaś! Na drugi dobry początek, wybierz sobie teraz Islandera, z którym jeszcze dziś wybierzesz się na randeczkę! #samnasam #najlepiejwedwoje”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Stop kombinacjom
Kto dostąpił zaszczytu? Adrian? Nic z tego! - Miałam wiadomość i mogłam wybrać kogoś na randkę - poinfomowała Wiki i na intymne spotkanie, ku zaskoczeniu, zabrała ze sobą Mateusza. Nowy zapytał ją o ostatnie zawirowania i dowiedział się, że blondynka zakochała się, ale trzyma dystans, ponieważ straciła zaufanie i nie wie, czy wierzyć w jego uczucia. Bo fałsz, kłamstwo i zdrada to coś, czego nigdy nie będzie w stanie zaakceptować.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Ej, czemu mnie nie wybrałaś?”
Adrian nie radził sobie z takim scenariuszem. Był załamany, że zaprosiła na randkę kogoś innego i nie może teraz siedzieć naprzeciwko ukochanej. Targały nim złe emocje i wciąż myślał tylko o Wiktorii. Cały czas miał obok siebie Dana, który pocieszał go i tłumaczył, że skoro poważnie nawalił, to teraz musi ponieść tego konsekwencje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Czego się tam można spodziewać?
Jest takie miejsce w willi, które wiele weryfikuje. Jak będzie w tym przypadku? Szczęśliwą wiadomość przyniosły dwie jaskółki - Asia i Oliwia. „Pati, Dan! Jak wiecie, w Kryjówce można sobie pozwolić naprawdę na wiele. Dziś możecie sprawdzić, na co pozwolicie sobie nawzajem! #ukrytepragnienia #razdwatrzykryjeszty”. Czy ta noc zbliży ich do siebie? Dobre rady chłopakowi dali dwaj bywalcy tego miejsca, czyli Jarek i Rafał, a dziewczynie ich partnerki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Trzeba utrzeć nosa”
Jak po każdej randce, tak i tym razem, niemal wszyscy chcieli dowiedzieć się, co się tam wydarzyło. Mateusz i Wiki zdali relację najbardziej ciekawskim. - Czy coś zaiskrzyło? - padło pytanie, a szczególnie zainteresowana odpowiedzią była Daria, której partnerem jest nowy. Szybko jednak pojawił się temat Adriana. - Widziałam, że on się wkurzył - tylko wzruszyła ramionami Wiktoria.

„Szkoda, że tak wyszło”
- Głęboko cię zraniłem, głęboko zawiniłem. To wiem... - powiedział Adrian, gdy jeszcze raz mógł wyznać uczucia Wiki. - Jesteś tylko i wyłącznie ty w mojej głowie. Nie chcę nikogo innego. Jesteś jedyną kobietą, której potrzebuję, rozumiesz - dodał. - Teraz jesteś pewny swego uczucia? W końcu? - zastanawiała się, dlaczego tyle musiała czekać. - Zaj..ałem się w tobie od mojego palca u stopy do końca swoich włosów. Tak to działa. Co zrobisz, nie wiem, ale mam uczucie miłości w stosunku do ciebie - powiedział, a ona wreszcie dała się mocno przytulić. - Reszta jest po twojej stronie - wskazał i przyznał, że tylko dzięki chłopakom nie wyszedł z willi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Brudne mokre plamy
Przyszedł czas na jeszcze jedną konfrontację. Tym razem Adrian uznał, że musi wszystkim powiedzieć, co czuje. - Chcę być przy tej kobiecie - oświadczył zebranej grupie, ale Wyspiątka jasno wskazywały, że to jest sprawa wyłącznie między nimi. - Czuję się jakbym wdepnęła w kałużę - zareagowała Wiki, gdy zakończyła się przemowa, wyraźnie zirytowana. Przed zaśnięciem nie dała mu się już zbliżyć do siebie. - Daj mi spokój - zakończyła.

Szczęście i przyjemność
Tymczasem w Kryjówce trwały rozkoszne podchody. - Możesz mieć jakiś niedosyt, albo być zawiedziony. Tak czuję - oznajmiła Patrycja. - Wiesz, jaki ja jestem otwarty. Mamy się tu poznać w stu dziesięciu procentach - odparł. - No tak, ale nie musimy sprawdzać wszystkiego - dodała. - Jestem Magic Dan i wiem, że mogę to, co chcę. Ale po prostu, też tak jest lepiej - zamknął temat. Co będzie dalej?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 9, odcinek 22:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci