2024-03-25

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 9, odcinek 19

0

Rozstania i powroty tworzą w hiszpańskim klimacie dość zmienną miłosną atmosferę. Zdecydowanie więcej tu słońca niż czarnych chmur, ale jak już niebo nad willą robi się nieprzyjemne, to tylko dlatego, że single i singielki zamieniają dramy w damsko-męskie burze z piorunami. Prognozy w „Love Island. Wyspa miłości” znów były nieprzewidywalne.

Ale karuzela!
Wszystko wydawało się już takie proste. Po wyjściu Emi, Adrian planował zaopiekować się Nicole i budować z nią nową relację. Nagły zwrot akcji nastąpił po wiadomości, że Dan właśnie randkuje w jacuzzi z Patrycją i Wiki, a do tego jedną z nich może zabrać z powrotem do willi. Liczył, że przyjaciel przyprowadzi jego byłą partnerkę. - Chciałbym! Jeśli chce mojego szczęścia, to weźmie Wiktorię - miał nadzieję. - Z nią miałem „bum”. Jeśli uczucie jest prawdziwe to wytrwa - przyznał.

Ręka na pulsie
Od niepewności do zazdrości. - Chciałbyś iść w stronę Nicole? - sytuacja w willi mogła się za chwilę tak skomplikować, że Oliwia postanowiła sprawdzić, co tak naprawdę myśli Mateusz. - W stronę dwóch Islanderek - powiedział. - To nie zrozumieliśmy się - dziewczyna sugerowała, że jest jedynym jego wyborem, o którym wie. - Nic do niej nie czuję. Po prostu jest ładna - stwierdził. - Nadal to nic nie zmienia - zapewnił, że nie planuje żadnych ruchów.

Druga szansa
Do willi wszedł Dan i wszystko było już jasne. - Pati, księżniczka moja mała - powiedział jej jeszcze na randce, a teraz trzymał ją za rękę na oczach ciekawskich Wyspiątek. - Nie musisz mi nic mówić - skwitował jego wybór Adrian. - Wszystko dobrze z nią? - natychmiast zapytał o Wiki. - Pogodziłem się. Bóg mi powiedział. Czekałem na tę chwilę... - pocieszał Oliwię, która rozkleiła się, bo bardzo liczyła na powrót przyjaciółki.

Nadzieja i niepewność
- Wytłumaczyłem Wiki - Dan próbował uspokoić Adriana, że na tyle, ile mógł, wspomniał podczas randki o ostatnich zawirowaniach w willi. - Ja nadszarpnąłem pierwszy naszą relację - młodszy jeszcze raz podkreślił, że nie widzi w tym winy starszego kumpla. - To nie jest odpłata - asekurował się drugi. Patrycja rozmawiała już wtedy z dziewczynami. - Dan będzie Danem, dlatego będzie czekał na powiew świeżości. - ostrzegała ją Daria. - Może da radę mnie rozruszać - zastanawiała się wybranka. - Już nie wiem, o co mu chodzi - komentowały dziewczyny.

„Jesteś totalnie przewidywalny”
Kreował chemię, chciał spróbować, dalej ją poznawać, ale niczego nie obiecywał. Taki świat stworzył Dan wokół Darii, którą wybrał na ostatnim przeparowaniu. Nadszedł czas rozliczeń. - Wyrosły ci jaja? - zapytała, gotowa do konfrontacji. - Bo mnie wyrosły za ciebie - dodała i zarzuciła mu, że nie ma odwagi rozmawiać z nią wprost. Pojawił się także temat Patrycji. - Przyszła, zmieniła podejście. Jej zachowanie jest całkowicie inne i wydaje mi się, że może coś z tego będzie - oświadczył. - Dobrze ci się wydaje - podsumowała.

Crush?
Adrian cały czas chciał myśleć o Wiki i słuchać o Wiki. Poprosił Patrycję, żeby zdradziła mu, jak najwięcej. - Na pewno zawróciłeś jej w głowie - powiedziała. - Gdyby ta kobieta tu wróciła, to chyba dałbym radę nawet w tym programie się oświadczyć - zadeklarował. - Moje serce zostało tak skradzione! Tego uczucia życzę każdemu na tej Wyspie - przeżywał. Co z tego wyniknie?

Test wierności
Modnie i wygodnie, a do tego ten miłosny żar. Jak randka to w Kręgu Ognia, a organizatorem biuro matrymonialne Jarka. Z Zuzą przygotowali drinki dla zaproszonej pary, ale prawdziwym hitem były satynowe koszule, użyczone Mateuszowi na wyjątkowe spotkanie z Nicole. - Dbajcie o te ciuchy - zastrzegł. Jak się nietrudno domyślić, ten pomysł nie spodobał się Oliwii, co wyraziła dość stanowczo. - Płakać mi się chce z nerwów. Za dużo mam emocji! - była oburzona, że nikt jej nawet nie zapytał, czy się zgadza.

Wystarczy jeden konkret
Lepiej wiedzieć więcej. Albo najlepiej wszystko. - Czy byłbyś w stanie żyć tym, co się dzieje teraz i poznawać mnie, czy dalej byś błądził? - Nicole wzięła na rozmowę Adriana. Początkowo dawał jej nadzieję, ale ostatnie godziny w willi podpowiadały dziewczynie, że jego głowa zajęta jest czymś, albo kimś, zupełnie innym. - Hmmm. Na pewno chcę się z tym przespać, żeby nie grać na twoich emocjach - oświadczył. - Oczekuję deklaracji. Tak albo nie. Proste! - zakończyła.

„Kuj żelazo, póki gorące”
Wieczorem Dan przygotował niespodziankę dla Patrycji. Zasłonił jej oczy i zaprowadził do sypialni, gdzie wcześniej przygotował romantyczny poczęstunek. Były słodycze, owoce i namiętne pocałunki. Oboje zdecydowanie chcieli otworzyć się na siebie, spróbować i przekonać, czy będzie z tego coś więcej. - Żeby to poszło w dobrym kierunku i coś rozwinęło - życzyła im powodzenia.

Nareszcie sam na sam
Ale szczęściarze! Taka wiadomość może zawirować w głowie: „Zuza, Jarek! Jak wiecie Kryjówka to miejsce, gdzie można doskonale wypocząć we dwoje. Dziś ta możliwość należy do was! #naspokojnie #tylkotyija”. Gotowość u obojga, na spędzenie miłych chwil bez wścibskich oczu, stuprocentowa. A co w ofercie? Bierki, szachy czy domino? Na co się zdecydują?

Zrobiło się niezręcznie...
Wieczorem w ogrodzie chcieli skryć się na chwilę Mateusz z Nicole. Dziewczyna dawała mu sygnały, że jest w jej typie i była szczęśliwa z każdej okazji do bliższego poznawania się. - Wywołujesz u mnie uśmiech - radował się, ale cały czas zachowywali czujność. - Przecież nie wyznajemy sobie miłości - uśmiechnęła się dwuznacznie. - Jeszcze nie - rozbawił ją odpowiedzią. Oliwia nie zamierzała jednak tego tak zostawić. Dołączyła do rozmowy i... czar prysł.

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 9, odcinek 19:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci