2024-06-07

Finałowe sceny kryminalnych hitów Czwórki zaskoczyły fanów

0

20. sezon serialu „Policjantki i Policjanci” oraz 16. „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” do ostatnich chwil trzymały w napięciu. Jakie są komentarze wiernych wielbicieli produkcji? O tym, co najbardziej podobało się widzom Czwórki w finałach wiosennej serii, możemy przeczytać w mediach społecznościowych. Czy spodziewali się takiego rozwiązania akcji?

W ostatniej chwili...
20. sezon serialu „Policjantki i Policjanci” miał zakończyć łączony ślub, dwóch par. Zdenerwowany Marek oczekiwał niecierpliwie na narzeczoną pod urzędem. Jego złe przeczucia sprawdziły się. Natalia nie dotarła na miejsce, bo tuż przed wyjściem zaskoczył ją Arek, były, przemocowy mąż. Czy widzowie spodziewali się takiego zakończenia, czy jednak liczyli na szczęśliwy koniec?

Niespodziewana wizyta
„Wiedziałam, że Arek jeszcze namiesza przed ślubem...” - pisze jedna z fanek w mediach społecznościowych. Pojawiają się także głosy zaskoczenia: „Mocny finał! Myślę, że wielu z nas się spodziewało, że Arek pokrzyżuje plany, ale że aż tak?”, „Jeden z bardziej emocjonujących finałów!!”, „O matko i teraz do września czekać, by wiedzieć co z Natalią?” - przejmują się widzowie i mocno wczuwają w życie ulubionych postaci. „Wiadomo, że to tylko serial, ale Natalia jest policjantką, Marek też, wiedzą, jak działać. Arek ma zakaz zbliżania się do Natalii, a ciągle ją nachodzi i kręci się wokół. Już dawno powinno to zostać ukrócone. Powiedziała mu wyraźnie, że to koniec i nie chce go widzieć, każda kolejna próba spotkania powinna być zgłoszona, żeby wreszcie zrozumiał, czym jest zakaz zbliżania” - piszą w emocjach po finale internauci.

Wierni fani
Fani serialu „Policjantki i Policjanci” dziękują też za wprowadzenie nowej postaci oraz liczą na dalsze wątki Emilki i Jacka. W komentarzach radzą scenarzystom, na jakie zwroty akcji czekają najbardziej. „Bardzo fajny sezon. Wyjątkowo przyjemnie się oglądało. Nie było nudy i jakichś przesadnych zwrotów akcji. Wprowadzenie nowej postaci - Bartka to strzał w dziesiątkę. Idealnie się wpasował. Poza tym każda postać miała jakąś historię i oby w następnym sezonie były również ciekawie rozwinięte. Dyżurny to się marnuje na tej komendzie, jakbyście go dawali trochę częściej na patrol to nikt by się nie obraził” - sugerują.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Policjantki i Policjanci (@policjantkipolicjanci)

Szczęśliwe zakończenie
Również wątkiem ślubnym skończył się 16. sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. Czy był on udany? Z pewnością zrodził wiele wątpliwości za sprawą sceny, w której widzowie poznali prawdziwe powody zawarcia związku między Kłosem a Baśką. Co myślą o tym fani formatu?

Emocjonujące wątki
„No takie zakończenia tygryski lubią najbardziej. Powiem szczerze, że zupełnie się tego nie spodziewałam, ale jednak dla dobra tego chłopca fajnie, że będą razem. Co się zaś tyczy dzisiejszego odcinka to powiem krótko, że chyba nie widziałam tu jeszcze tak mrocznego odcinka, ale całe szczęście, że wszystko się dobrze zakończyło”, „Świetny odcinek. Ten ślub to genialne rozwiązanie, bo Paweł będzie miał rodzinę ”, „Oby z tego była piękna prawdziwa miłość” - to tylko nieliczne komentarze, które wypełniły media społecznościowe serialu.

Salwy zachwytu
Wielbiciele nie tylko doceniają wątki prywatne bohaterów, ale także, uważnie śledzą każdą kryminalną sprawę. „Odcinek jednym słowem był genialny, nie tylko samo śledztwo a w zasadzie jego rozwiązanie, ale sam sposób, w jaki ta historia została przedstawiona. Oby więcej takich odcinków!” - piszą. Widzowie Czwórki doceniają zawiłe akcje, choć czasami z przerażeniem śledzą wątki poszkodowanych i przestępców. „Szacun dla scenarzystów. Nie wiem, jak to możliwe wymyślać takie historie”, „Odcinek zaczął się strasznie, jak zobaczyłam Kłosa na czarno, z tą różą i w barze... Już myślałam, że chodzi o Baśkę” - relacjonują i z niecierpliwością czekają na rozwój wydarzeń.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (@wydzialkryminalny)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Czwórce.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.