2024-06-03

„Policjantki i Policjanci”: Emocje na koniec 20. sezonu serialu

0

Zobacz, co czeka fanów Czwórki w finale wiosennej serii kryminalnego hitu. Emocji i zwrotów akcji nie zabraknie do ostatniej chwili, o czym widzowie przekonają się, oglądając dwa ostatnie odcinki tej serii. Końcowe odcinki 20. sezonu „Policjantki i Policjanci” - w środę i czwartek, 5 i 6 czerwca, o godz. 19:00!

Koniec pełen gorących uczuć
Finał sezonu serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce, w którym tej wiosny w życiu uczuciowym bohaterów dzieje się bardzo wiele. Chociaż dramatycznie zakończył się związek Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski), a w małżeństwie Leny Kamińskiej (Alicja Dąbrowska) i Tomka Szulca (Paweł Palcat) nie zabrakło trudnych chwil, to na koniec 20. serii mamy aż cztery szczęśliwie zakochane pary.

Miłosne perypetie
Najświeższa z nich - nowy posterunkowy na komendzie Bartosz Sołtys (Miłosz Błach) i córka Leny, Ania Kamińska (Magdalena Śliwka) - dopiero niedawno się poznała. Z kolei oficer dyżurny Jacek Nowak (Przemysław Puchała) i starsza sierżant Emilka Drawska-Zapała (Anna Kukawska) dobrze znają się od lat, choć dopiero teraz połączyło ich uczucie. Tymczasem na ślubnym kobiercu postanowili stanąć aspiranci sztabowi z patrolu szóstego Natalia Mróz (Anna Bosak) i Marek Korwicki (Wojciech Sikora), a także podkomisarz Miłosz „Góral” Bachleda (Paweł Kowalczyk) ze swoją ukochaną, z którą spodziewa się dziecka, Tamarą (Angelika Wójcik) - piękną Gruzinką, którą obronił przed jej byłym mężem, handlarzem bronią Zubarem i jego kuzynem, Levanem (Mateusz „Don Diego” Kubiszyn).

Cztery osoby - jedno wesele
Z powodu rozmaitych komplikacji i ograniczonych możliwości finansowych te dwie ostatnie pary postanowiły połączyć siły i urządzić podwójny ślub ze wspólnym przyjęciem, ale wygląda na to, że muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom, bo wedle gruzińskiej tradycji Miłosz powinien porwać swoją wybrankę, a z kolei miłość Natalii będzie chciał odzyskać jej były mąż, Arek (Paweł Parczewski). Jak to się skończy?

  

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.