2024-06-03

Lech Dyblik w mocnym finale serialowego hitu Czwórki

0

W kogo wcieli się znany aktor i jak potoczą się główne wątki w serialu? Zobacz pełne akcji zakończenie sezonu, które trzyma w napięciu do ostatnich scen. Finałowy odcinek wiosennej odsłony produkcji „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” z gościnnym udziałem Lecha Dyblika w środę i w czwartek, 5 i 6 czerwca o godz. 20:00. Nie przegap!

Emocjonujące zakończenie
Tajemnica wstrząsających zbrodni i okultystycznych rytuałów, dramatyczne zwroty akcji i śledczy w rękach przerażającego mordercy. Tego mogą się spodziewać widzowie w finale sezonu „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego”, który rozegra się w dwóch ostatnich odcinkach tej serii i będzie trzymać w napięciu do ostatniej chwili.

Mroczny charakter
Zobaczymy, jak zakończy się wątek przewodni tego sezonu, w którym Baśka Kalicka (Anna Prus) i Sławek Kłos (Paweł Izdebski) pod kierunkiem naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) tropią nieuchwytnego porywacza dzieci. Gościnnie - w roli niezwykle mrocznej postaci - wystąpi Lech Dyblik, znany z wielu wyrazistych kreacji m.in. w takich filmach, jak „Wesele”, „Drogówka” i „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” Marka Koterskiego czy „Kiler” Juliusza Machulskiego.

  

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Czwórce.