2022-09-15

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: Miłosne obsesje

0

Oglądaj odcinki 5 i 6 na antenie Czwórki w sobotę 17 września o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 5: Narzeczony
Do Majki przyjeżdża jej kuzynka Sara. Między Sarą a Igorem od razu daje się zauważyć wyraźną chemię, co niezbyt podoba się pani detektyw.

Tymczasem detektywi dostają zlecenie od młodego mężczyzny, którego narzeczona od kilku dni nie daje znaku życia. Mężczyzna uważa, że grozi jej niebezpieczeństwo. Podejrzewa, że za zniknięciem ukochanej może stać jej były chłopak, który od momentu rozstania ma na jej punkcie obsesję. Igor i Majka odkrywają, że zaginiona znajduje się w domu swojego „eks”, ale wydaje się, że przebywa tam z własnej woli. W toku śledztwa okazuje się, że klient detektywów cierpi na poważne zaburzenia psychiczne. Od lat prześladuje poszukiwaną, która nigdy nie była jego narzeczoną, a Igora i Majkę wykorzystał, by zdobyć jej adres i ją porwać. Dziewczyna jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo w głowie mężczyzny narodził się chory plan...

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 6: Za głosem serca
Adek poszukuje Kamili - przyjaciółki swojej zaginionej siostry. Gdy udaje mu się do niej dotrzeć, okazuje się, że kobieta nie chce z nim rozmawiać, ponieważ ktoś jej grozi.

Do biura trafia nowa klientka. Trzydziestolatka podejrzewa, że jest zdradzana przez męża. Adek i Nina zaczynają śledztwo i wkrótce odkrywają, że mąż klientki rzeczywiście spotyka się w ukryciu z atrakcyjną kobietą. Idąc tym tropem, odkrywają także, że domniemana kochanka jest prywatnym detektywem, która na zlecenie męża klientki gromadzi informacje o sześcioletniej dziewczynce. Sprawa jest dziwna i niepokojąca, ponieważ przed rokiem w wypadku samochodowym klientka i jej mąż stracili ukochaną córeczkę w wieku obserwowanej dziewczynki. Detektywi podejrzewają, że mąż klientki - oszalały z powodu tej wielkiej straty - chce uprowadzić dziewczynkę. Czy zdołają go powstrzymać?

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.

Komentarze