2022-09-08

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: Trudne śledztwa i zasadzki

0

Oglądaj odcinki 3 i 4 na antenie Czwórki w sobotę 10 września o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 3: Kłopoty w firmie
Igor odnajduje tajemniczy notes Anki. Okazuje się, że dziewczyna interesowała się sprawą Krzysztofa Wasa. Czy to przybliży ich do rozwiązania zagadki jej tajemniczego zniknięcia?

Do agencji trafia nowy klient - Władysław, współwłaściciel firmy transportowej, który dostaje listy z pogróżkami. Mężczyzna, w obawie o bezpieczeństwo swoje i swojej córki - Beaty, zwraca się z prośbą do detektywów o ustalenie nadawcy. Majka postanawia zatrudnić się w firmie Władysława, aby wybadać jego wspólnika, Marka. W toku prowadzonego śledztwa, detektywi odkrywają, że za kłopotami firmy stoją osoby trzecie, z którymi współpracuje Beata. Czy dziewczyna świadomie próbuje zaszkodzić ojcu? Czy detektywom uda się uratować Władysława i jego bliskich przed zbliżającym się niebezpieczeństwem?

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 4: W pętli długów
Do Adka i Niny przychodzi Grzegorz, który martwi się o swoją partnerkę i podejrzewa, że może jej coś grozić. Detektywi zgadzają się przyjąć sprawę i rozpocząć obserwację dziewczyny. Bardzo szybko odkrywają, że Romka ma powiązania z mężczyzną imieniem Bruno, którego policja łączy z licznymi kradzieżami, wyłudzeniami i napaściami.

W trakcie działań operacyjnych Ninie, do której niespodziewanie wprowadził się były mąż Adam, udaje się zaprzyjaźnić z Romką i zdobyć jej zaufanie. Detektywi docierają także do świadków, którzy potwierdzają ich podejrzenia na temat Brunona. Niestety, przeciwnik jest ostrożny, a prowadzona przez niego zorganizowana grupa przestępcza bardzo niebezpieczna. Adek i Nina postanawiają jednak zorganizować zasadzkę...

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.

Komentarze