2022-08-08

Nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” od września

0

Nowy serial, w którym występują m.in. Bartosz Obuchowicz i Konrad Skolimowski. „Agenci. Biuro detektywistyczne” to opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną. Rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Premiera 3 września. Emisja w soboty o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.

Jakie śledztwa przed nimi?
Serialowa historia rozpoczyna się, kiedy Adek (Konrad Skolimowski) - świeżo upieczony licencjonowany detektyw - orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki jego siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje trójkę detektywów oraz dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej.

Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły. Tym bardziej że szybko wychodzi na jaw, jak doskonale się uzupełniają. Zakładają więc we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów prowadzą swoje prywatne śledztwo stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej.

Gwiazdy na ekranie
W rolach głównych, obok Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego, występują: Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer. Serial produkuje dla Czwórki Polot Media.

  

„Agenci. Biuro detektywistyczne” od 3 września w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce oraz w sobotę i niedzielę o godz. 20:00 w Szóstce.

Komentarze