2022-09-01

Mocny początek serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”

0

Oglądaj odcinki 1 i 2 na antenie Czwórki w sobotę 3 września o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

Nowy serial Czwórki
„Agenci. Biuro detektywistyczne” z udziałem m.in. Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego to opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną i rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Historia rozpoczyna się, gdy Adek (Konrad Skolimowski), świeżo upieczony licencjonowany detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może jej już nigdy nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce.
Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki siostry: Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak). We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka, Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje całą trójkę oraz dowiaduje się o drugim życiu ukochanej.
Mimo początkowej nieufności wszyscy bliscy Anki łączą siły i szybko przekonują się, że doskonale się uzupełniają. Postanawiają założyć we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów, prowadzą swoje prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej. W rolach głównych, obok Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego, występują Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 1: Gdzie jest Anka?
W pierwszym odcinku Adek wraca w nocy do biura, gdzie zastaje swoją siostrę najwyraźniej czymś zdenerwowaną. Anka zachowuje się nietypowo, jakby się z nim żegnała. Następnego dnia okazuje się, że dziewczyna zaginęła. Skasowała vloga, wyczyściła telefon - jakby chciała zniknąć. Adek, Majka i Nina zniechęceni działaniem policji postanawiają sami rozpocząć śledztwo. W jego trakcie odkrywają, że Anka miała chłopaka, którego przed nimi ukrywała, przyjaciół, których nie znali, a także wiodła drugie życie, w którym nazywała się Dagmara Was…

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 2: Ratujcie moją córkę
Adek dowiaduje się, że przyjaciółka jego siostry, Kamila, również zaginęła. Chłopak podejrzewa, że obie sprawy się ze sobą łączą. Do biura trafia nowy klient - Witold. Mężczyzna jest załamany, bo boi się o życie swojej jedynej córki, u której znalazł silne leki uspokajające. Ojciec nie ma pojęcia, co się z nią dzieje i jak ma jej pomóc. Detektywi decydują się zbadać sprawę. W toku prowadzonego śledztwa odkrywają, że córka ich klienta ma dziwne powiązania z bardzo niebezpiecznym mężczyzną. Adek decyduje się na wcieleniówkę, która umożliwia mu zbliżenie się do podejrzanego. Czym zajmuje się tajemniczy mężczyzna? Co łączy go z córką klienta? Czy zdążą pomóc Oli na czas?

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.

Komentarze