2021-11-26

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 90: Najlepsi z najlepszych

0

Odcinek specjalny podsumowujący siódmy sezon programu „Gwiazdy Kabaretu”. Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli powtórka z pierwszorzędnej rozrywki. Najbardziej błyskotliwe żarty, skecze i piosenki twórców, którzy jesienią 2021 roku zabawiali publiczność i telewidzów. O oprawę muzyczną dba oczywiście niezawodny Glam Quartet, a prowadzącym show w Czwórce jest Robert Korólczyk.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Miłość to temat dobry na wszystko, także na żart. Zanim doczeka się szczęśliwego finału w postaci ślubu, odbywają się zwykle nauki przedmałżeńskie. I właśnie o nich skecz zrobili Paranienormalni. A że na ślubie się zwykle nie kończy, to Kabaret Ciach dołożył skecz o rocznicy ślubu i terapii małżeńskiej, a Kabaret Czesuaf o dresiarskim baby shower.

Ale nie samą miłością człowiek żyje. O stosunkach z szefem w pracy, a właściwie na urlopie opowiedział Kabaret Skeczów Męczących, który przedstawił najnowszy odcinek „Małej Polonii” zatytułowany „Na wakacjach”. Tymczasem Artur Andrus zakończył klasyką polskiej piosenki kabaretowej, czyli swoim przebojem „Piłem w Spale, spałem w Pile”. Zabawne i lekkie podsumowanie jesieni.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze