2021-11-12

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 88: Na scenie Artur Andrus

0

One man show połączony ze znakomitymi wykonaniami błyskotliwych piosenek. Artur Andrus to jedyny w swoim rodzaju artysta polskiej sceny komediowej. Pisze oryginalne teksty, śpiewa je w swoim charakterystycznym stylu, a między piosenkami zabawia publiczność ujmującymi i co najmniej równie zabawnymi przemowami. Oto wyjątkowy gość specjalny 88. odcinka programu „Gwiazdy Kabaretu”, którego gospodarzem jest Robert Korólczyk.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Ten odcinek odbył się wyjątkowo bez udziału niezawodnego Glam Quartetu, który zazwyczaj zapewnia oprawę muzyczną programu. A to dlatego, że gość specjalny - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, aktor i poeta, Artur Andrus - przybył ze swoim zespołem w składzie: Wojciech Stec (gitara, fortepian), Łukasz Borowiecki (kontrabas, akordeon), Łukasz Poprawki (saksofon, klarnet), Paweł Żejmo (perkusja).

Artysta w niepowtarzalnym i niepodrabialnym stylu zabawiał publiczność, opowiadając anegdotki, śpiewając swoje autorskie piosenki oraz snując opowieści z niespodziewaną puentą. Nie zabrakło żartów covidowych, jak choćby ten, że w przyszłości zamierza ludziom mówić, że maseczki na jego występach to były tłumiki, bo fani zbyt głośno się śmiali. A to tylko jeden z licznych wytworów komediowych twórcy, który - jak sam mówi - należy do grupy poetyckiej PSJ - Poświatowska, Szymborska, ja.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze