2021-11-05

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 87: Co widzą obserwatorzy?

0

Złodziej, sąsiad i sąsiadka z podłokietnikami oraz nauczyciel w szkole. Obserwatorzy są wszędzie dookoła, bo właściwie wszyscy wszystkich nieustannie obserwują. Kto jeszcze należy do tej grupy? Na czym polega obserwacja i jak czują się obserwowani? O tym i nie tylko o tym opowiada gość specjalny 87. odcinka programu „Gwiazdy Kabaretu” - Kabaret Ciach. A i prowadzący Robert Korólczyk ma na ten temat coś do powiedzenia.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Czujne oko przydaje się na drodze, przy bankomacie, ale i na męża. A nawet w „Biedronce”, jak twierdzą niektórzy! Czujne oko to również domena dzieci, które nie tylko obserwują, lecz także chętnie opowiadają o tym, co widziały. A to nie zawsze jest rodzicom w smak. O tym i nie tylko o tym opowiadają ze sceny prowadzący Robert Korólczyk oraz członkinie niezawodnego zespołu Glam Quartet, który zapewnia oprawę muzyczną programu.

Kabaret Ciach przedstawia natomiast skecze i obserwacje na różne tematy. Jak wygląda życie w gospodarstwie domowym, w którym doszło do odwrócenia ról społecznych? Kto najskuteczniej obserwuje ludzkie bolączki i dzięki temu zwycięży w teleturnieju „Jaka to choroba”? Jak to jest, kiedy syn randkuje z koleżanką ojca? W jaki sposób robi się programy interwencyjne w telewizji? I jeszcze o tym, co się przyda, a co się nie przyda - oto garść tematów, które zainteresowały twórców z Kabaretu Ciach.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze