2021-10-29

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 86: Jerzy Kryszak w roli głównej

0

Gwiazda nad gwiazdami pojawiła się na gościnnej scenie programu Czwórki. Jerzy Kryszak to dla polskiego kabaretu postać legendarna, więc po prostu nie mogło go zabraknąć wśród „Gwiazd Kabaretu”. Gość specjalny 86. odcinka w niepowtarzalnym stylu komentuje rzeczywistość społeczną i bawi publiczność. Gospodarzem jest niezawodny Robert Korólczyk, a o oprawę muzyczną dba Glam Quartet.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Pan Zdzisław Kołek z serialu „Alternatywy”, Magister Pigularz z „Podróży Pana Kleksa”, Hamlet z pamiętnego przedstawienia w teatrze Ateneum, współtwórca kabaretu politycznego Polskie zoo, znakomity parodysta - aktorskie i estradowe twarze Jerzego Kryszaka można by wymieniać w nieskończoność. Nie ulega wątpliwości, że to prawdziwy profesor komedii na scenie, w kabarecie i prekursor polskiego stand-upu.

Czym zaskoczył widzów Czwórki? W jednym skeczu wystąpiła z nim Katarzyna Pakosińska, a Robert Korólczyk zwierzył się, że m.in. właśnie dzięki niemu został kabareciarzem. Od najmłodszych lat oglądał bowiem skecze artysty, naśladował, inspirował się i w końcu decyzja zapadła. Tymczasem pan Jerzy Kryszak w znakomitej komediowej formie jest od lat i nic nie traci z wiekiem. Oto kolejny niezapomniany show!

„Gwiazdy Kabaretu” - zobacz odcinek 86:

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze