2020-03-16

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 373

0

Janusz sprawdza się w roli niańki, ale wciąż pomaga Jaworowi w śledztwach. Tym razem pracują nad sprawą napadu na staruszkę. Co jeszcze wydarzyło się w 373 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Starsza pani zostaje zaatakowana podczas porannych zakupów. Napad ma ewidentnie charakter rabunkowy, bo staruszkę pozbawiono większości rzeczy, które miała przy sobie. Jak ustalają policjanci, cenne przedmioty zginęły również z jej mieszkania.

Do śledztwa przydzielona zostaje Daga Górska. Ponieważ Marek Gawlik nadal rozwiązuje kłopoty rodzinne, jej partnerem znów zostaje Tomek Jawor - jak za dawnych lat. Kryminalni nie mają żadnych mocnych tropów. Starsza pani nie miała wrogów i mogła paść ofiarą przypadkowego ataku.

Górska i Jawor próbują zawiadomić jedynego krewnego ofiary, który wyjechał do Indii. Proszą o pomoc ambasadę, ale otrzymują odpowiedź, że nikt taki do Indii nie wjechał. Zaczynają się domyślać, że wpadli na trop oszustwa.

Tomek Jawor nadal musi radzić sobie przy dziecku bez Kingi, której powrót z Berlina opóźnia się. Może jednak liczyć na pomoc niezawodnego - i niezwykle pomysłowego - Janusza Wojtali. Razem przecież muszą dać radę kilkumiesięcznemu niemowlakowi i toczącym się śledztwom...

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 372
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 371
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 370
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 369
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 368

Komentarze
© TV4 2020