2020-03-05

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 368

0

Janusz zamiast opiekować się dzieckiem angażuje się w śledztwo. Co tak bardzo zaaferowało Wojtalę? Czy funkcjonariusze dotrą do brutalnej prawdy? Co jeszcze wydarzyło się w 368 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Kinga wyjechała na kilka dni do Berlina, zostawiając Jawora samego z ich maleńkim synkiem. No, może niezupełnie samego, bo Janusz Wojtala ochoczo wchodzi w buty niańki, ale sam entuzjazm nie zawsze wystarcza do opieki nad niemowlakiem…

Janusz razem z Górską i Jaworem zaangażuje się również w sprawę kryminalną - w podwrocławskiej miejscowości znalezione zostało ciało Luizy Grzybowskiej, znanej scenografki teatralnej. Na miejscu był też zakrwawiony pogrzebacz, noszący odciski palców jej męża, który spał w pokoju obok, kompletnie nietrzeźwy.

Obudzony mężczyzna zaklina się, że co prawda nic nie pamięta, ale z pewnością nie zabił żony. Przypomina sobie, że wieczór wcześniej mieli spotkanie z marszandem z Niemiec, który chciał kupić jego prace. Sęk w tym, że osoba o podanym nazwisku nie istnieje. Kryminalni muszą odkryć, kto naprawdę odwiedził Grzybowskich.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 367
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 366
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 365
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Trzęsienie ziemi

Komentarze
© TV4 2020