2020-03-03

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 366

0

Paulina Wach i inspektor Kubis stają w obronie poszkodowanych dzieci. Czy emerytowana pani psycholog skrzywdziła małych podopiecznych? Skąd w jej torbie zakrwawione ubranka? Co jeszcze wydarzyło się w 366 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Kuba Walczak z hukiem świętuje ukończenie studiów licencjackich i długo wyczekiwany awans. Swoim zwyczajem wpakuje się w tarapaty, które ściągną mu na głowę policyjny pościg. Z kłopotów wyratuje go dawno niewidziany przyjaciel. Czy aby na pewno jest to ktoś życzliwy?

Paulina Wach, pozbawiona swojego zwyczajowego partnera, kolejną sprawę prowadzi wspólnie z inspektorem Kubisem. Patrol zauważył w mieście starszą panią, która była w stanie silnego szoku. W jej torbie znaleziono zakrwawione dziecięce ubranka. Policjanci identyfikują kobietę jako psycholożkę Emilię Karpińską. Mrozi ich wiadomość, że na emeryturze zajmuje się opieką nad dziećmi. Wach oraz Kubis muszą ustalić, czy żadnemu z jej podopiecznych nie stała się krzywda. Cały czas nie ma z nią jednak kontaktu.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Trzęsienie ziemi
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 365

Komentarze
© TV4 2020