2020-03-02

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 365

0

Jak powstrzymać wojnę gangów? Bandyci w posiadaniu ładunków wybuchowych! Czy w mieście zaczną eksplodować bomby? Edward Kubis spróbuje nie dopuścić do rozlewu krwi… Co jeszcze wydarzyło się w 365 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Daga Górska i Marek Gawlik w toku policyjnej operacji otrzymują od swojego informatora niepokojący donos. W mieście pojawił się tajemniczy człowiek, oferujący lokalnym gangsterom ładunki wybuchowe. Naczelnik wydziału Edward Kubis lęka się, że w mieście zaczną eksplodować bomby, podkładane przez konkurujące ze sobą grupy przestępcze.

Oficerowie Górska i Gawlik muszą jak najszybciej znaleźć konstruktora ładunków. Będą przy tym wspierani przez wojskowy patrol pirotechniczny i szybko zaprzyjaźniają się z Konradem, młodym saperem, którego pomoc okaże się nieoceniona.

Tymczasem Tomasz Jawor znalazł się na zawodowym zakręcie. Od jego powrotu minęło już kilka miesięcy, ale sprawa jest nadal w toku. Kariera mężczyzny stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Trzęsienie ziemi

Komentarze
© TV4 2020