2020-03-12

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 372

0

Czy młody chłopak popełnił samobójstwo? Wach i Walczak mają wątpliwości. Bardzo możliwe, że doszło do morderstwa. Kto był w to zamieszany? Co jeszcze wydarzyło się w 372 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Paulina Wach i Kuba Walczak zostają skierowani do kolejnej sprawy. Agentka nieruchomości znalazła zwłoki młodego chłopaka w pustym wystawionym na sprzedaż domu, który prezentowała swoim klientom. Technik znajduje przy ciele leki psychotropowe i szybko wyrokuje, że prawdopodobnie doszło do samobójstwa.

Kryminalnym nie wszystko jednak się zgadza. Jedno z okien domu było wybite, co sugeruje włamanie. Czy ktoś jeszcze pomagał chłopakowi podczas jego desperackiego kroku? Właściciel domu sugeruje, że winna może być jego była żona, która usiłuje mu utrudnić życie na wszelkie sposoby.

Tymczasem na komendzie pojawił się Janek, który sposobi się do powrotu do pracy. Paulinę irytuje sam jego widok, więc tym bardziej unika wdawania się z nim w jakąkolwiek rozmowę. Walczak, wyczuwając napięcie między tą dwójką, planuje rozwiązać problem we właściwym sobie stylu.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 371
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 370
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 369
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 368
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 367

Komentarze
© TV4 2020