2020-03-10

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 370

0

Latoszek i Kopczyk pracują nad rozwikłaniem śmierci komornika. Co się stało? Czy był to wypadek, czy też morderstwo związane z prowadzonymi przez denata czynnościami? Co jeszcze wydarzyło się w 370 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Duet Latoszek-Kopczyk dostaje do rozwiązania zagadkę zgonu komornika sądowego - Arkadiusza Karwińskiego. Spadł on ze schodów w biednej kamienicy. Policjanci szybko ustalają, że denat prowadził egzekucję piętro wyżej w mieszkaniu Andżeliki Marczewskiej.

Teczka z dokumentami komornika jest jednak niekompletna. Brakuje w niej papierów dotyczących właśnie Andżeliki. Kopczyk i Latoszek zaczynają podejrzewać, że dziewczyna coś przed nimi ukrywa. Być może to ona w napadzie złości zepchnęła mężczyznę.

Jagiełło naciska na szybkie rozwiązanie sprawy. Zmarły komornik był jego dobrym kolegą. Przyciśnięta do ściany dziewczyna wyznaje jednak prawdę, która całkowicie zaskakuje kryminalnych i prokuratora.

Ola Latoszek boryka się z trudnym dylematem. Kubis przedstawił jej bardzo interesującą propozycję, ale choć to wymarzona szansa, to żeby z niej skorzystać kobieta musiałaby poświęcić parę ważnych dla siebie rzeczy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 369
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 368
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 367
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 366
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 365

Komentarze
© TV4 2020