2019-10-05

„Miłość na zakręcie”: Waldek i Ewa na wojennej ścieżce

0

Para pracująca w komisie coraz mocniej ze sobą rywalizuje. Które z nich jest bardziej lojalne wobec właścicielki Auto Kawexu? Komu zaufa Jowita Kawecka? Co wydarzy się w odcinkach emitowanych od 7 do 10 października?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 29
Jowita zamartwia się o córkę. Sebastian odkrywa pewną mroczną tajemnicę. Krysia po dziwnym telefonie z zakładu karnego okłamuje Igora. Martyna podsłuchuje niepokojącą rozmowę ojca i zaczyna podejrzewać, że mężczyzna może stać za ostatnimi kłopotami Kaweckiej. Na skutek agresywnej zaczepki ze strony dwóch obcych mężczyzn Darek odkrywa drugie oblicze wietnamskiego księgowego. Czy mężczyzna zna sztuki walki?

„Miłość na zakręcie” - odcinek 30
Włodek zaczyna dzień w nietypowy sposób. Sebastian wciąż zastanawia się nad swoimi uczuciami. Nieoczekiwanie Jowita nie przychodzi do pracy, co niepokoi jej personel. Przejęty Włodek wciela się w związku z jej nieobecnością w nową rolę, co bezlitośnie wykorzystują mechanicy. Monika ma kolejne powody do zmartwień z powodu Antoniego. Jak wybrnąć z trudnej sytuacji?

„Miłość na zakręcie” - odcinek 31
Kawecka jest kłębkiem nerwów, a jej pracownicy snują teorie, co mogło się stać. Darek i Monika próbują wpłynąć na pana Antoniego. Ewa orientuje się, że nie powinna ufać Waldkowi. Włodek coraz poważniej myśli o zdobyciu obywatelstwa polskiego i zaczyna przyswajać wiedzę o polskich bursztynach, pustyniach i konstytucji. Sebastian postanawia zaryzykować w sprawach uczuciowych i postawić wszystko na jedną kartę…

„Miłość na zakręcie” - odcinek 32
Szefowa autocentrum coraz bardziej zdesperowana otrzymuje propozycję pomocy z najmniej oczekiwanej strony. Monika zaczyna zajęcia w klubie fitness z nową kursantką. Darek odkrywa pikantną tajemnicę pięknych sąsiadek. Włodek przychodzi do pracy z synem - Thao. Krysia i Igor znajdują kolejną rzecz, która ich łączy. Sonia zaczyna przedwcześnie rodzić, a Daria próbuje naprawić pewien błąd i dowiaduje się przy okazji o kłopotach przyjaciółki...

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020