2024-01-05

„Uroczysko”: Diabeł na łowach i straszna krzywda panny młodej

0

Oglądaj premierowe odcinki 19, 20, 21 i 22 serialu od 8 do 11 stycznia w Czwórce. Śledź działania policjantów z urokliwego miasteczka rozwiązujących kryminalne zagadki i tropiących zbrodnie, a także wątki z ich życia prywatnego oraz miłosne perypetie. „Uroczysko” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

„Uroczysko” - odcinek 19
Na mieszkańców Uroczyska pada blady strach. Gdy śmieciarze odnajdują rankiem zwłoki kobiety, policjanci zdają sobie sprawę, że zabójca chciał, aby odnaleziono jego ofiarę. Narzędziem zbrodni okazuje się pewna część garderoby w kolorze żywej czerwieni. Wszystko wskazuje na to, że jest to seryjny morderca. Tymczasem gdy Filip podpisuje akt sprzedaży domu, jego ramiona rozmasowuje czule... pani notariusz. Agata natomiast przygotowuje się do głównej roli w organizowanej przez policjantów prowokacji. Czy koperta doręczona przez miejscowego listonosza będzie zawierać cenne dla śledztwa wskazówki? Może ich dostarczyć nocne przesłuchanie przeprowadzone przez Ziomeckiego.

„Uroczysko” - odcinek 20
„Diabeł z Uroczyska” znów zaatakuje. Gdy zabójca wyrusza na kolejne łowy, Filip nerwowo oczekuje na wspólne śniadanie z bliską mu kobietą. Wręcza jej wyjątkowo cenną kopertę. Co na to Agata? Tymczasem przerażający krzyk Luizy może oznaczać tylko jedno - kolejne zwłoki w miasteczku. Okazuje się, że rzeczywiście najciemniej jest pod latarnią. W śledztwo angażuje się miejscowy patrol obywatelski i lokalna prasa. Wszyscy chcą dorwać „Diabła z Uroczyska”. Ojciec Filipa mimochodem podsuwa mu właściwy trop, a listonosz przybiega z kolejną przesyłką. Tymczasem Agata postanawia, że sukces trzeba uczcić butelką wina. Tylko dlaczego we trójkę?! Na to się nie pisała...

„Uroczysko” - odcinek 21
To miał być niezapomniany wieczór dla przyszłej panny młodej: przyjaciółki, zabawa, zamówiony specjalnie na tę okazję striptizer. Niestety, jedną z druhen zabiera karetka pogotowia ratunkowego. A potem jest już tylko gorzej. Czyje zwłoki policjanci zabezpieczą w czarnym worku? Agata daje jasno do zrozumienia Filipowi, że każde z nich ma swoje prywatne życie.

„Uroczysko” - odcinek 22
Dochodzenie w sprawie tragedii na wieczorze panieńskim trwa. Biała suknia przypomina Agacie jej własną, porzuconą na dworcu w Suwałkach. Tyle że ta jest przesiąknięta krwią. Policjanci muszą ustalić, kto skrzywdził pannę młodą. Podejrzanych jest co najmniej kilka osób. Były mąż, świeżo poślubiony małżonek, czy może pierwsza, nastoletnia miłość? Agata odkrywa przez przypadek tajemnicę Filipa, co sprawia, że zaczyna o nim cieplej myśleć. Gdy Kordas zdradza jej bolesne fakty z dzieciństwa komisarza, jest nimi bardzo poruszona.

Uroczysko od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.