2023-12-22

„Uroczysko”: Ksiądz, seryjne morderstwo i prezent ślubny

0

Oglądaj dwa premierowe odcinki serialu Czwórki - 13 i 14, od 27 do 28 grudnia. Śledź działania policjantów z urokliwego miasteczka rozwiązujących kryminalne zagadki i tropiących zbrodnie, a także wątki z ich życia prywatnego oraz miłosne perypetie. „Uroczysko” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

„Uroczysko” - odcinek 13
Ksiądz Marek ofiaruje nocleg biednemu artyście. Niedługo potem, roztrzęsiony, znajduje w lesie jego zwłoki. Komisarze z Uroczyska próbują wpaść na trop mordercy. Może pomóc im w tym kartka znaleziona w dłoni martwego mężczyzny i... niebieski, jesienny kwiatek. Agata spotyka się ze swoim niedoszłym mężem. Filip boi się, że zrezygnuje z pracy w Uroczysku i wróci do rodzinnego miasta.

„Uroczysko” - odcinek 14
Śledztwo nabiera tempa, do policjantów dołącza ksiądz Marek, który czuje się w obowiązku pomóc w dochodzeniu. Agata próbuje rozpracować serię niepokojących rysunków, przedstawiających okrutne sceny z udziałem kobiet. Gdy ekipa zabezpiecza szkielet kolejnej ofiary, patolog nie ma wątpliwości, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. Komisarz Wilczewska tymczasem wręcza Filipowi ślubny prezent.

Uroczysko od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.