2023-12-15

„Uroczysko”: Zawirowania miłosne i postępy w sprawie

0

Oglądaj premierowe odcinki 9, 10, 11 i 12 serialu od 18 do 21 grudnia w Czwórce. Śledź działania policjantów z urokliwego miasteczka rozwiązujących kryminalne zagadki i tropiących zbrodnie, a także wątki z ich życia prywatnego oraz miłosne perypetie. „Uroczysko” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

„Uroczysko” - odcinek 9
Jedna z kobiet zostawia u Filipa koszulkę, druga - ślad szminki na lustrze. Jak komisarz Ziomecki wybrnie z tej niezręcznej sytuacji? Miesiąc przed premierą spektaklu ginie młody aktor teatru w Uroczysku. Gdy grupa teatralna znajduje trupa, każdy wydaje się być podejrzanym.

„Uroczysko” - odcinek 10
Ziomecki omawia z patolożką eksperyment procesowy, któremu poddał się dla dobra śledztwa. Policjanci próbują ustalić, czy aktora zabiła kokaina, czy może ktoś, kto zazdrościł mu talentu? Gdy ginie starsza kobieta a pocisk okazuje się być z rewolweru jej gosposi, śledztwo nabiera rozpędu. Czy drewniana figurka Pinokia pomoże komisarzom rozwiązać sprawę?

„Uroczysko” - odcinek 11
W lesie, na obrzeżach Uroczyska, pada śmiertelny strzał. Policjanci muszą ustalić, do kogo należy precyzyjnie wystrzelony pocisk. Wspólnie urządzają obławę na sprytnego drapieżnika. Gdy Filip rozstawia na flankach resztę załogi, Agata odbiera telefon od matki. Ucieczka sprzed ołtarza może ją wiele kosztować.

„Uroczysko” - odcinek 12
Agata przeżywa chwile grozy, bo Filip może znaleźć się na celowniku przestępcy. W mieście odbywa się pogrzeb, który jest dla wszystkich przykrym doświadczeniem. Kto zabił prezesa związku łowieckiego? Pomocny w śledztwie okazuje się... ornitolog, który bezwiednie zastawia pułapkę na mordercę. Do Wilczewskiej przyjeżdża jej były narzeczony.

Uroczysko od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.