2023-09-17

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 12

0

Nowy uczestnik, nowe pary i... nowe dramy. Przeparowanie zmieniło układ w willi 8. edycji randkowego reality show. Tylko czy dla wszystkich to zmiany na plus? W jednych parach iskrzy, w innych atmosfera gęstnieje z każdą minutą. Szczególnie, kiedy w Kręgu Ognia pojawiają się pozycje z kamasutry i namiętne pocałunki w dość zaskakujących konfiguracjach. Które relacje przechodzą na wyższy level, a dla których podboje w „Love Island. Wyspa miłości” kończą się na razie na friendzone?

Wejście w dobrym stylu
- Kogoś mi tu brakuje - zaskoczyła Karolina Gilon i zaprosiła do Kręgu Ognia Łukasza. Kim jest nowy Islander? Jaki ma plan na pobyt w willi? Na razie zanotował mocne wejście. Bez koszulki, pewny siebie dołączył do grupy. - Ale ma fajne piegi - podpuszczała dziewczyny prowadząca.

Łukasz dołączył do 8. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Kim jest?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Dziewczyna wie, czego chce”
Można zaczynać przeparowanie! Jako pierwsza Weronika. - Moje serduszko dalej bije do jednej osoby, mimo że wczoraj nie dała mi wyboru, żebym mogła wskazać ją dzisiaj - zaczęła Islanderka. - Dlatego chętnie poznam Łukasza - ogłosiła. - Powiem ci, że trafiłeś na mocną kobietę - zwróciła się do nowego uczestnika „Gigi”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Nie zaskoczyli
- Wybieram tego mężczyznę, ponieważ bardzo dobrze spędza mi się z nim czas i chyba jest między nami chemia - powiedziała „Lori”, wskazując Bartka S. On z kolei zapewnił, że chemia jest bez wątpienia. - Bardzo się cieszę z tego wyboru - skomentował Wyspiarz.

Iskrzy coraz mocniej
Ania opowiedziała, że w trakcie pobytu w willi zmieniła swoje nastawienie. Czyżby bardziej otworzyła się na poznawanie panów? Nawet jeśli tak, to parę, zgodnie z oczekiwaniami, postanowiła utworzyć z Albertem. - Krótko, ale intensywnie. Oby wasz związek był długi - zauważyła Karolina Gilon. - „Intensywnie” to nasze ulubione słowo - śmiał się barber.

Dali sobie szansę
Dla panów dużą niewiadomą pozostawało, kogo wybierze Wiktoria. - Z tą osobą rozmawiałam najmniej - zaintrygowała grupę Islanderka. - Moim wyborem jest Adam - dodała, podkreślając, że w willi chodzi o to, żeby poznawać się jak najlepiej. - Jest otwartą osobą i to jest bardzo fajne - cieszył się chłopak.

Lojalna, ale niemiła
- Klaudia, a czym ty nas dziś zaskoczysz? - zapytała prowadząca. Uczestniczka miała do wybrou Armina, Bartka R. i Arka. Gdyby wybrała któregoś z dwóch pierwszych, szok rzeczywiście byłby ogromny. Postanowiła jednak nie mieszać w ich parach. - Jestem zmuszona wybrać Arka - wypaliła, na co szybko zareagowała Karolina Gilon. - To nie jest przymus. Jeśli nie widzicie tutaj nikogo dla siebie, to możecie opuścić Wyspę - podkreśliła stanowczo. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy sam Arek stwierdził, że gdyby wybierali panowie, to on planował dać szansę właśnie Klaudii! - Został sprowadzony na ziemię - podsumował.

Coraz bardziej szczęśliwi
Zgodnie z oczekiwaniami wszystkich, Laura wybrała Armina. - Nie spodziewałam się, że znajdę tutaj taką osobę, z którą mogę poruszyć każdy temat i poczuć się jak dziewczynka, ale też jak kobieta - komplementowała Armina. - Chyba rozkwita u was. Bardzo się cieszę - oceniła Karolina Gilon.

Wszystko jasne
Karolina nie miała wyboru. W Kręgu Ognia pozostał tylko Bartek R. Pozostało jednak poznać motywację. - Ta osoba urzekła mnie determinacją, wrażliwością i cierpliwością. Cieszę się, że możemy się poznawać dalej - powiedziała Islanderka. - Jestem szczęśliwy, Karolina otwiera się coraz bardziej - odwdzięczył się miłymi uwagami chłopak.

Dużo podobieństw?
Weronika zdecydowanie złapała wiatr w żagle i po wejściu do willi Łukasza odzyskała wiarę w zbudowanie fajnej relacji. Podczas pierwszej rozmowy było trochę żartów, trochę ploteczek o innych Islanderach. - Najśmieszniejszy jest Arkadiusz. Taki nieobyty ze światem, jakby się urwał ze wsi - stwierdziła dziewczyna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Jakoś tak smutno...
Arek i Klaudia spróbowali wyjaśnić sobie sytuację z Kręgu Ognia. - Nie zrobiłam tego z klasą - przyznała dziewczyna. - Czyli zaczynamy od friendzone. Jakby mi tego było mało - martwił się chłopak. - Czwarta taka para - podsumował swoje relacje w programie. - Czuję się upokorzony - powiedział Adamowi.

Puścili wodze fantazji
„Spokojny wieczór? To nie dla was. Czas na kalambury... Sexy kalambury!” - odczytali SMS uczestnicy i ruszyli do wieczornego szaleństwa. Które pozycje z kamasutry spodobały im się najbardziej? Wszystko było fajnie, dopóki Klaudia nie odmówiła udziału w zabawie z Arkiem, a Karolina nie odpaliła się w pocałunkach z Adamem i Łukaszem. - To daje mi do myślenia - przyznał Bartek R.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

To ich drugi raz!
Ania i Albert byli już w Kryjówce, kiedy chłopak dołączył do grona uczestników. Wówczas jednak towarzyszył im Marcin. Teraz dostali szansę, by w sypialni spędzić czas sam na sam. „Klucz do Kryjówki należy dziś do was” - przeczytali wiadomość. Było miło, hot, ale na smarowanie bitą śmietaną Islanderka się nie zgodziła. Trzeba zostawić coś na przyszłość!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 12:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od 4 września od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci