2023-09-18

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 13

0

Brunch w parach pod palmami w andaluzyjskim słońcu. Czy w takich warunkach coś może pójść nie tak? Okazuje się, że wszystko. Miłe chwile we dwoje i czas na spokojne rozmowy nie wszystkim relacjom posłużyły. To jeszcze nie dramy, ale już kryzysy. Po fali rozczarowań, która przetoczyła się przez willę randkowego reality show, w Kręgu Ognia pojawiła się Karolina Gilon, wyjaśniając uczestnikom, że dla niektórych z nich czas w „Love Island. Wyspa miłości” musi dobiec końca!

Push and pull
Rano zanim zaparzy się kawka, dobrze poplotkować. Zarówno między dziewczynami, jak i w męskim gronie dominował temat sporu między Karoliną a Bartkiem R. „Lori” próbowała dowiedzieć się, na czym polega problem pary. - Konflikt wziął się stąd, że on miesza. A ja nie lubię czegoś takiego - powiedziała Karolina. - Jest fajnie, ale za chwilę się od ciebie odepchnę, podkręciliśmy i znowu odpuszczamy - opisała zachowanie partnera. - Jest złośliwość, a to mnie zabolało mocno - stwierdził z kolei Islander.

Niedomknięty rozdział
Wiktoria zapytała wprost Weronikę, o jej relację z Adamem. - To jeszcze siedzi we mnie. Nie rusza mnie mocno, bo zjawił się ktoś, kto chce poskromić smoka - odpowiedziała Islanderka. - Trochę mi jeszcze brakuje ognia. Nie chcę tu „wafla” tylko partnera - dodała o zachowaniu Łukasza, z którym próbuje budować nową relację.

W Kryjówce „bez grzmotów”
- Jak ci laska powie, że nie będzie seksu, to... na bank będzie - zauważył filozoficznie Armin. Panowie chcieli się dowiedzieć, co wydarzyło się w Kryjówce między Albertem a Anią. - Ona cały czas mówi o pociągu seksualnym. A teraz powiedziała, że nie w programie - opowiedział nieco zawiedziony chłopak. - Było grzecznie. Wydaje mi się, że to za wcześnie z mojej strony na coś więcej - zrelacjonowała Islanderka koleżankom.

„Będzie smarowanko!”
Żarty o tym, czy Bartek S. „kotłowałby” w Kryjówce z „Lori”, przerwał SMS: „Islanderzy, czas wyskoczyć na ogród na brunch w parach” - przeczytali uczestnicy. - Musimy się odwalić jak księżniczki - zdecydowała Laura i wszyscy zajęli się przygotowaniami, przekonani, że będzie miło...

Ostre hamowanie
- Zawieszam broń na poczet dobrego śniadania - wyciągnęła do partnera rękę Karolina. - A ja nie! - wypalił Bartek R. - Zrobiła się afera, która wyszła z twojej strony - stwierdził. - Myślę, że powinniśmy podjąć kroki, żeby to wszystko zwolniło, bo poszło za szybko do tej pory - oceniła Islanderka.

Między nimi jest vibe
Łukasz z Weroniką rozmawiali o wsparciu w związku, Bartek S. z „Lori” o wymarzonych randkach. Widać, że w tych parach jest zdecydowanie więcej pozytywnych emocji. Konfliktu nie było także między Klaudią i Arkiem. Tyle że między nimi generalnie przez cały poranek padło niewiele słów... - Nie mam o czym z tobą gadać, więc może posiedźmy i pomilczmy - nie ukrywał chłopak.

Co by tu jeszcze powiedzieć?
Ania opowiedziała, że marzy jej się partner inteligentny i wykształcony. - To dla mnie ważne, żebym nie musiała go niańczyć - stwierdziła. - No to mnie możesz już chyba wykreślić z listy - odpowiedział Albert i przyznał, że nie zdał matury. - Nie miałem warunków, żeby się uczyć. Musiałem po prostu zarabiać pieniądze - próbował wytłumaczyć dziewczynie. Później było tylko gorzej. Obydwoje stwierdzili, że... w sumie nie wiedzą o czym ze sobą rozmawiać.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Ważne decyzje w parach
O to, żeby po brunchu Wyspiątka nie potrzebowały dodatkowej kawki na podniesienie ciśnienie, zadbała Karolina Gilon. - Znalezienie perfect match nie zawsze jest takie proste, jak mogłoby się wydawać - zaczęła. - Będziecie musieli zdecydować, które dwie pary są najmniej dopasowane. Przemyślcie, kto przestał się dogadywać, a kto rozwija swoją relację - ogłosiła. - Wieczorem wrócę, aby poznać wasze decyzje - dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Niedojrzały jak nastolatek?
Armin doprowadził do wściekłości partnerkę, chwaląc się chłopakom, co robili z Laurą w nocy. - Chciałabym, żeby niektóre rzeczy były tylko dla nas i były wyjątkowe - żaliła się dziewczyna. - Dla mnie to jest bardzo intymne i prywatne - podkreśliła. - Jakbyś miał piętnaście lat i chciał się pochwalić kolegom, co sobie robisz, to OK. Ale wydaje mi się, że takie czasy powinni już minąć - podsumowała zachowanie chłopaka. - Wiem, że to będzie wpływało na naszą relację i frustracja będzie rosła - zakończyła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Na straganie w dzień targowy...
- Weronika i „Lori” pochłonięte były plotkowanie. Oczywiście głównie o facetach na Wyspie. - Arek to taki burok - stwierdziły, po czym pozostając w warzywnej metaforyce uznały, że Adam ma w sobie coś ze szparaga, Bartek S. z groszku, a Łukasz i Bartek R. to kukurydza i kabaczek. No i jeszcze seler naciowy Armin. - Ani to pogryź, ani nie do wszystkiego pasuje - śmiały się.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Wróżka prawdę ci powie!
Tarocistka Laura sprawdziła, co karty mówią o relacji Karoliny i Bartka R. - Gdybym miała szczerze czytać z tych karty, to pomyślałabym, że jest inna kobieta. Nie chcę ci nic sugerować... - powiedziała o chłopaku. - To eksperymentowania i testowanie samej siebie - powiedziały z kolei karty o intencjach i uczuciach zapłakanej Islanderki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Kto powinien opuścić program?
Karolina Gilon uprzedziła Wyspiątka, że wróci do nich, żeby w Kręgu Ognia ogłosili, które pary mają najmniejsze szanse na znalezienie miłości w programie. Partnerzy musieli przedyskutować sprawę. - Jeden wybór jest oczywisty. Są wobec siebie nieszczerzy, nie mają do siebie szacunku - pojawiły się opinie. Czyżby decyzje o tym, kogo wyeliminować, były aż tak proste?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 13:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od 4 września od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci